Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Využijte nabídku a vyberte si z nabídky stovky knih, které jsou za cenu do 100 korun. V nabídce najdete mnoho knižních titulů beletrie pro dospělé, vyberou si však i děti, pro které je připravena široká nabídka levných knih.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
SXZ4R8 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Získejte dopravu zdarma v internetovém knihkupectví albatrosmedia.cz. Platí jen na knihy z připravovaných dubnových novinek. Nákup musí být vyšší než 299 korun.

IKEA18AM ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadejte slevový kód v nákupním košíku na albatrosmedia.cz a získejte slevu ve výši 25 procent. Nejenže vaše kniha bude o čtvrtinu levnější, ale automaticky získáte dopravu zdarma!

AlbatrosMedia nenabídne jenom klasické knihy

Knihy jsou nedílnou součástí našich životů. Jsou ideální ve chvíli, kdy si chceme odpočinout a zapomenout na starosti všedního dne, jsou ideálním dárkem, stejně jako jsou prospěšné pro naše děti. I proto je o ně tak velký zájem na poli online knihkupectví. Zde jasně dominuje eshop AlbatrosMedia. Je významnou mediální společností, která nabízí zboží pod značkami samostatných nakladatelství, kam dnes spadá řada těch nejznámějších, od kterých lidé knihy poptávají a kupují. V nabídce AlbatrosMedia tak můžete nalézt vydavatelství, jako jsou:

  • Albatroz
  • Computer Press
  • Fragment
  • CPress
  • ČT Edice České televize

Je jich však mnohem více, což je zárukou primárně bohatého výběru, a to pro milovníka jakéhokoliv tématu a jakéhokoliv žánru. A když je součástí nákupu také sleva, je o důvod více, proč nakoupit právě zde.
Albatrosmedia logo velké

Nejenom bohatá nabídka jednotlivých vydavatelství, nebo četné slevové akce patří mezi hlavní důvody obliby tohoto internetového obchodu. Zapomenout nesmíme na fakt, že dokáže jít s dobou. Stěžejní část sortimentu přirozeně stále tvoří klasické knihy. Ty jsou ale postupně doplňovány moderními variacemi. První z nich jsou e-knihy. Tedy elektronické knihy neboli looky. Ty jsou učebné každému, kde místo klasické knížky ve vazbě vezme raději čtečku, do které nahraje příslušný soubor a již může číst. Lákadlem je jak jednoduchost pořízení, tak samozřejmě i cena.

Když je využitý slevový kupón, vyjde elektronická kniha na zlomek ceny, než klasika.

Zapomínat nesmíme ani na to, kteří neradi čtou, ale raději si nechají předčítat. I těm má AlbatrosMedia co nabídnou. Pokud budeme konkrétní, tak se jedná o audio knihy. Je to možnost, která je lákadlem z toho důvodu, že se jedná o zvukový soubor. Takovou knihu není nutné číst, ale můžete ji jenom poslouchat. Kdykoliv a kdekoliv.

Bohatá historie a obsáhlá nabídka jednotlivých titulů se slevou

Podívejme se do historie společnost AlbatrosMedia. Ta se začala psát v době, kdy slovo internet ještě neexistovalo, a případný slevový kód byl dostupný jenom v klasické tištěné podobě. Byl to tok 1949, kdy vzniklo samotné nakladatelství Albatros, ze kterého se postupně stala tato významná firma a také tento významný eshop. Za dobu působení bylo jenom vydáno na 10 000 jednotlivých titulů, a to v nákladu, který přesahuje 350 000 000 jednotlivých výtisků. K tomu přidejme i sortiment dalších nakladatelů a je více než jasné, že výběr jednotlivých knih je více než obsáhlý. Čtenáři samozřejmě mohou vybírat z mnoha oblastí žánrů. Mezi ty, která táhnou nejvíce, zcela určitě patří:

  • Beletrie pro děti i dospělé
  • Historie a military
  • Kuchařky
  • Věda a technika
  • Zdraví a životní styl

Nezapomeňme ale také na bohatý sortiment, kterým jsou učebnice, různé cestopisy, tituly z oblasti byznysu a ekonomie a mnoho dalšího. Též nesmíme opomíjet ani to, že se AlbatrosMedia nespecializuje nutně jenom na knihy psané v českém jazyce. V nabídce internetového obchodu můžete najít jak tituly v klasických světových jazycích jako je angličtina nebo němčina, tak třeba i tituly v polštině, maďarštině, finštině, dánštině, holandštině, estonštině a dalších evropských jazycích.

Kontakt na Albatrosmedia:

Albatros Media a.s.
Na Pankráci 30/1618
140 00 Praha 4
IČO: 28377141
DIČ: CZ28377141
společnost zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 14206

Kontaktní adresa internetového obchodu:
Albatros Media a.s. – pobočka Brno
IBC
Příkop 4
602 00 Brno

Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s., číslo účtu 5081107362 / 5500
Na této adrese není možnost osobních odběrů ani maloobchodní prodej.

Tento internetový obchod je určen pouze pro objednávky zákazníků z České republiky.

BEZPLATNÁ TELEFONNÍ LINKA: 800 555 513 (Po-Pá 8:00-16:00)
e-mail: eshop@albatrosmedia.cz