Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Výprodejové slevy dámské, pánské ale i dětské obuvi najdete zde. Slevy zde dosahují až 57 procent.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
15ZD06 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zlevněte si svůj nákup v e-shopu Časnaboty.cz o celých 15 procent! Stačí zadat tento akční kód v nákupním košíku a cena se automaticky přepočítá.Vybírat můžete z jakéhokoliv sortimentu tohoto obchodu, sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty.

J20 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Slevu 20 procent na nezlevněné jarní novinky v e-shopu Časnaboty.cz získáte zadáním našeho kódu.

K15 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Získejte úžasnou slevu 15 procent na novinky do e-shopu Časnaboty.cz.

20VS ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Všechny novinky z e-shopu ČasNaBoty.cz máte právě teď možnost zakoupit se slevou 20 procent.

10VS ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Náš slevový kupón do e-shopu ČasNaBoty.cz vám všechno zlevněné zboží zlevní o dalších 10 procent. Neplatí na kategorii outlet.

2SUN ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Pokud nakupujete v e-shopu ČasNaBoty.cz využijte tuhle úžasnou slevu a zlevněte si váš nákup o celých 20 procent. Platí pouze na letní kolekci. Slevu nelze využít na zlevněné zboží ani na outlet.

SUMMER20 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zlevněte si všechny novinky z e-shopu ČasNaBoty.cz o celých 20 procent. Stačí použít náš slevový kupón.

logo cas na botyBoty dnes má každý, a to alespoň v několika párech. Je také více než jasné, že velmi oblíbené jsou především u žen. Ty mohou vlastnit i několik desítek párů. A kde takové boty kupovat? Kamenné obchody už nejsou jedinou možností, jelikož dominují také internetové obchody. Jeden z takových nese název Časnaboty a je rozhodně volbou, o které se dá říci, že nezklame. Dnes se jedná o jeden z největších internetových obchodů z obuví a tak je více než jasné, že ten kdo hledá dobrou a kvalitní obuv, ten zklamán rozhodně nebude.

Co na eshopu Časnaboty najdete?

Podívejme se společně na to, co můžete na daném internetovém obchodě najít. Že to jsou boty, to jistě nemusíme zmiňovat. Konkrétně se ale podívejme na to, pro koho je nabízený sortiment určený. Zde rozhodně potěší to, když řekneme, že je určený pro každého. Nabídka bot je skutečně obsáhlá a současný sortiment, který na eshopu je určitě zaujme tím, že lze vybírat hned z několika tisíců jednotlivých párů bot. Nechybí samozřejmě celoroční modely, stejně jako takové, které se liší s ohledem na konkrétní sezonu a tedy i s ohledem na možnosti využití. Pokud máme být konkrétní, tak na eshopu Časnaboty najdete tento konkrétní sortiment:

  • Dámská obuv
  • Pánská obuv
  • Dětská obuv

Jak je patrné, boty si na Časnaboty.cz může koupit skutečně celá rodina. Pokud se na obsáhlost sortimentu podíváme blíže, podívejme se také na jednotlivé kousky, které patří k nejoblíbenějším. V sortimentu dámské obuvi jsou to třeba baleríny, stejně jako to jsou také lodičky nebo kozačky. Na zimu jsou hitem sněhule, zatímco na léto třeba sandály, nebo žabky. Hitem jsou ale i trekové boty, pro vyznavačky aktivního životního stylu. Pro aktivní ženy logicky nechybí ani nabídka bot sportovních, které jsou ideální třeba na běh, nebo jiné aktivity.

Nijak nezaostává ani pánská nabídka, kde je možné pořídit také výše zmíněné trekové boty do přírody, stejně jako oblíbené sportovní boty, stejně jako vysoké boty, nebo velmi oblíbené a dnes také velmi elegantní polobotky. Pokud jde o sortiment dětský, zde je dominantní třeba i domácí obuv, stejně jako oblíbené holínky a mnoho dalšího na děti jakéhokoliv věku.
Záhlaví e-shopu Časnaboty

Na webu Časnaboty.cz získáte také inspiraci

Nejenom, že si zákaznice a zákazníci mohou vybrat z klasické katalogové nabídky. Na webu Časnaboty.cz vás čeká ještě jedna zajímavá výhoda. Nikoliv jenom slevové akce, ale i možnost získat zajímavou inspiraci. Pravidelně je aktualizována kategorie novinek, která je zajímavou možností jak zjistit, co je na Časnaboty nového. Stejně tak nechybí ani kategorie s označením bestsellery. Zde jsou přirozeně ty boty, o které je největší zájem. A to z toho důvodu, že jsou jednoduše velmi trendy a tak jsou velkým hitem u mnoha žen i mužů. Zapomínat ale nesmíme ani na kategorii LookBook. Ta je určená pro každého, kdo hledá tipy od profesionálů a chce vědět, co je aktuálně skutečně velkým hitem. Pokud se namátkou podíváme na několik velmi zajímavých tipů, nesmíme zapomínat třeba na tyto konkrétní:

  • Sneakery
  • Kozačky nad kolena
  • Šněrované lodičky
  • Sandály na podpatku

Daná nabídka se pravidelně obměňuje, a to nejenom podle aktuální sezony a podle aktuálního počasí, ale třeba i podle novinek, se kterými přicházejí obuvnické firmy a návrháři, stejně jako podle toho, jaké zajímavé modely na trhu v rámci prodejnosti dominují.

Nakoupit levně není problém

Boty nemusí být nijak drahou záležitostí. To ukazují nejenom klasické ceny na Časnaboty, ale potvrzuje to také kategorie s označením akce. Právě v ní máte možnost najít řadu bot, které jsou zlevněné až o několik desítek procent. Důvodem takové slevy může být třeba nutnost vyprodávání skladu, nebo i to, že obchod chce zkrátka a jednoduše udělat velkou radost svým zákaznicím. Pokud se do této kategorie podíváte, zklamáni nebudete. Dále nezapomínejte ale ani na různé slevové kódy. I ty jsou možností, jak můžete ponížit cenu bot v určitém segmentu, stejně jako jsou možností, jak můžete jednoduchým způsobem ponížit i cenu celého vašeho nákupu.

Zajímavou kategorií je i ta označovaná jako „naše slevy“. I zde máte možnost narazit na slevové kupony, které vám jsou načítány automaticky, podle objemu konkrétních nákupů. Pro toho, kdo nakupuje pravidelně, je při dosažení nákupního obratu 3 000 Kč automaticky zlevněno zboží i o celých 10 procent. Pokud jde o jednorázový nákup, je při hodnotě objednávky nad 3 000 Kč poskytnuta sleva pětiprocentní. V případě objednávky nad 6 000 Kč je hodnota slevy desetiprocentní.

Vrátit nevyhovující boty je snadné

Zákon uvádí, že na vrácení zboží bez udání důvodu máte jako zákazníci 14 dní. Mezi dané důvody může patřit i to, že vám obuv nevyhovuje svou velikostí. Časnaboty však vychází svým zákazníkům vstříc a prodlužuje tuto dobu až na celý jeden měsíc. Během něho je možné nevyhovující boty nejenom vrátit a získat zpět peníze. Stejně tak není jakýkoliv problém ani s tím, že můžete boty vyměnit. Tedy za takové, které budou mít správnou velikost. Postup, i potřebný formulář najdete na webu Časnaboty.cz.

Ne vždy ale musí být výměna nutná. Proč? Jelikož samozřejmostí daných internetových stránek, tedy tohoto eshopu jsou i dostatečné rady, které se týkají toho, jak vybrat správnou velikost. Díky tomu máte jistotu, že i když nakupujete na internetu, můžete si být jisti, že volba správné velikosti nebude nijak složitá.

Doprava bot téměř kamkoliv

Pokud je eshop Časnaboty.cz něčím unikátní, tak určitě tím, že nezasílá jenom do České republiky. Boty si můžete hravě objednat i z jiné země. A i do ní je poskytována případná sleva. Pokud se podíváme na konkrétní možnosti, kam si můžete nechat boty zaslat, je to třeba tradiční Slovensko, stejně jako to ale může být také Německo, Velká Británie a řada dalších států v Evropě. To vše díky přepravci PPL, který navíc umožní i to, že v rámci jedné zásilky vám bude zaslaných třeba i 20 párů. A to umožňuje i doprava v rámci České republiky.

Ta má navíc jednu velkou výhodu. Nejenom, že je levná, protože začíná na částce 80 korun českých. Možné je samozřejmě také to, že si můžete nechat zaslat boty zcela zdarma. Jak na to? Stačí nakoupit nad 1 000 Kč a doprava k vám domů bude bezplatná. I to je důkaz toho, že nákup bot online je skutečně velmi výhodný a je nejvyšší čas proto, abyste ho zkusili.