Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Slevy až 70%! Vybrané kousky z nabídky e-shopu Cellbes lze nyní zakoupit až o 70 procent levněji.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
1808 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadáním tohoto slevového kuponu získáte slevu ve výši 10%. Platí při nákupu nad 999 korun. Neplatí pro nákup značek Happy Holly, Soyaconcept, Dasia, Novita, Freequent, Zhenzi, Cream, Tamaris, Saki, Triumph, Canada Snow.

1808 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadáním tohoto slevového kódu získáte slevu ve výši 15%. Platí při nákupu nad 1499 korun. Neplatí pro nákup značek Happy Holly, Soyaconcept, Dasia, Novita, Freequent, Zhenzi, Cream, Tamaris, Saki, Triumph, Canada Snow.

1905 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadejte tento akční kód a automaticky získáte slevu ve výši 20%. Neplatí pro nákup značek Happy Holly, Soyaconcept, Dasia, Novita, Freequent, Zhenzi, Canada Snow, Cream, Tamaris, Saki, Triumph, Pulz, Sloggi, Ceannis, Smashed Lemon, Tretorn a Depeche.

1907 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu alespoň za 1500 korun můžete v nákupním košíku na Cellbes zadat tento kupon a získáte tak okamžitou slevu ve výši 300 korun.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Prozkoumejte letní výprodeje na Cellbes a využijte neopakovatelných slev, které dosahují až 50 procent. Můžete tak nakoupit dámskou, pánskou ale i dětskou módu s výraznou slevou.

Internetový obchod Cellbes

Bez oblečení se v současné době zaručeně neobejdeme. Na tom není nic zvláštního. Pokud máme být konkrétní, je možností, kde ho koupit, skutečně celá řada. Jednou z možností je třeba internetový obchod CellBes. Jedná se o známou módní značku, která má historii nejenom u nás, ale doslova po celém světě. Pokud se na značku CellBes máme podívat konkrétně, musíme zmínit už rok 1949, jelikož právě ten je tím rokem, kdy byla tato značka oficiálně založena. Pokud se podíváme na její současnost, tak musíme říci, že patří do známé skupiny Consortio Fashion Group AB. Její domovskou zemí je Švédsko, kde také byla tato značka založena.

Cellbes slevové akce

Zatímco v minulosti se specializovala na prodej hlavně prostřednictvím zásilkových služeb, a to formou katalogových nabídek, dnes jde zcela jasně s dobou a nabízí především zákaznicím možnost nakoupit jednoduše a v pohodlí domova. Tedy online. A to prostřednictvím internetového obchodu CellBes.cz. Musíme ale dodat, že tato módní značka aktuálně neprovozuje internetový obchod jenom u nás. Po akvizici společností z německého koncernu Quelle došlo k tomu, že aktuálně společnost působí v celkem dvanácti zemích. Je pozitivem, že právě Česko může být aktuálně mezi nimi.

Sortiment na CellBes je více než zajímavý

Kromě historie je eshop CellBes zajímavý i v tom, co dokáže zákazníkům a hlavně zákaznicím nabídnout. Nebudeme se zatím zaměřovat na lákadlo, kterým jsou slevy, ale podíváme se nejprve na celou šíři sortimentu, kterou se tento internetový obchod pyšní. Začít musíme tím, že jasně dominuje především dámská móda. Na tu byla tato značka zaměřena už od dob svého vzniku. Samozřejmostí nabídky jsou lákavé a osvědčené kousky, které nezklamou jakoukoliv ženu. Můžeme sem zařadit třeba:

  • Trička, halenky a topy
  • Sukně a kalhoty
  • Sportovní oblečení
  • Spodní prádlo

Pokud budeme v charakteristice sortimentu pokračovat a zůstaneme ještě u toho dámského, je třeba říci, že nás čeká třeba také možnost pořídit si plážovou módu, stejně jako je velkým hitem i mateřská móda. Vše doplňují i stylové boty. To vše si mohou ženy na CellBes nakoupit. Obchod ale myslí také na muže, kterým dokáže nabídnout vše, co potřebují. I pánská móda je velmi rozmanitá a velmi bohatá. Dále nechybí ani sortiment, který je označován jako dětský svět. Je to oblečení pro děti, které si lze v tomto internetovém obchodě také pohodlně nakoupit, s velkou jistotou především bohatého výběru. Vše doplňuje i nabídka, která se týká bydlení. Mít stylově zařízený byt nebo dům je trendem několik posledních let. Proto i zde nechybí sortiment všech věcí, které můžete za tímto účelem potřebovat. Je to třeba oblast kuchyně kde využijete ubrusy, nebo oblast pokojů, kde se hodí koberce, nebo dekorace. Stejně nechybí ani bohatý výběr bytového osvětlení a kategorií samostatnou jsou potom bytové doplňky.

Najít na CellBes inspiraci je snadné

Unikátem eshopu je také to, že nenabídne jenom klasický bohatý sortiment, ze kterého můžete vybírat, pokud máte jasno v tom, co vlastně potřebujete. Tento eshop je unikátní také v tom, že vám může nabídnout i zajímavou inspiraci, díky čemuž si lze koupit vše, co je trendy. Navíc s jistotou zajímavé slevové akce. Právě při vytváření svých trendů se CellBes inspiruje u svých dříve vydávaných časopisů, kde bylo možné jasně vidět, co bylo hitem a trendy. A dané možnosti inspirace aktuálně můžete mít i při nákupu online. Pokud se podíváme na několik zajímavých a doporučovaných trendů, potom sem rozhodně patří hlavně tyto:

  • Závan exotiky
  • Odstíny modré
  • CellBes kombinace

Ceny na CellBes? Více než levné

Nezapomínejme také na jedno další klíčové pozitivum, se kterým internetový obchod CellBes přichází. Je to výhodnost nákupu. Pravidelně jsou k dispozici slevové akce, a to v sekci výprodej. Ta je určena pro každého, kdo má zájem nakoupit kvalitní módní kousky se slevou i několika desítek procent. A to jednoduše proto, že je třeba ušetřit místo, třeba na novou kolekci. To ale není jediný tip na nízké ceny. Nezapomínejte také na to, že k dispozici je i řada výrobků, které jsou zařazené do segmentu s označením Smart Price. Jedná se o specielní kategorii, která je zaměřena právě na možnost velmi výhodného nákupu, a to stylových a rozhodně i módních kousků. I toto je cesta, která vás zaručeně nezklame.

Zapomínat nesmíme ani na lákavé slevové kódy, které mohou být také jednou z cest, jak si nákup celkem zajímavě zvýhodnit a nakoupit levně. Mohou se týkat nejenom konkrétních kousků, ale jsou i slevové kupony na celý nákup. Jeden z nejoblíbenějších nabízí CellBes třeba novým zákazníkům. Ti mohou při svém úplně prvním nákupu využít vcelku zajímavé výhody. O jakou se jedná? Získají slevu ve výši celých 300 korun českých. Tím ale pozitivum nekončí, jelikož připomenout je třeba ještě pozitivum číslo dvě. To se týká toho, že lze v rámci tohoto prvního nákupu získat také poštovné zcela zdarma.

Nákup online je bez rizika a velmi jednoduchý

I když se jedná o internetový nákup, rozhodně se není čehokoliv obávat. Samotný web CellBes.cz je velmi přehledný a orientaci na něm zvládne skutečně každý. Dále nezapomínejme ani na pozitivum spojené s tím, že samozřejmostí je zákonná možnost vrácení zboží, bez udání důvodu. Stejně tak není problémem ani to, že je zboží v případě špatně zvolené velikosti vyměněno. Tomu se obchod přirozeně snaží předcházet, jelikož nabízí přehledné tabulky velikostí, pomocí kterých je možné velmi dobře zvolit, jaké oblečení bude právě pro vás tou ideální volbou. Také nezapomínejme ani na pečlivě zpracovanou typologii postav. I ta se hodí každé ženě, která plánuje nákup oblečení online a chce hned napoprvé zvolit správnou velikost.

Co musíme v souvislosti s nákupem také dodat, to je i fakt, že nakupovat lze ještě výhodněji a také ještě pohodlněji díky praktické nákupní kartě, kterou CellBes přináší. S tou lze nakupovat nejenom na daném internetovém obchodě, ale také na Halens.cz. Stejně tak s ní lze nakupovat i v některých kamenných obchodech. To vše s možností získávat zajímavé body a odměny za každý nákup.