Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Nebojte se vyrazit na dovolenou na poslední chvíli. Last minute zájezdy jsou možností, jak lze získat vytoužený zájezd se skutečně výraznou slevou. Podívejte se na nabídku, přejděte na webové stránky cestovní agentury Invia a už jenom vybírejte. Last minute nabídka vám totiž automaticky vyfiltruje zájezdy se slevou. Máte tak jistotu, že už budete vidět přesně ty ceny, které se oproti těm ceníkovým mohou lišit. A to vskutku velmi výrazně, jelikož výjimkou nemusí být ani slevy ve výši několika desítek procent, nebo možnost mít zájezd levnější o více než polovinu. Stačí čekat s odjezdem do poslední chvíli a následně si zájezd objednat.

Akce a slevy na zájezdy na poslední chvíli vás čekají po celý rok. Nejenom, že můžete na začátku nebo na konci letní sezony vyrazit na aktuální last minute, ale výrazných slev last minute je možné také využít v průběhu celého roku a tak využití akční nabídky může být spojeno také se zimou. Jak v případě, kdy jsou vaším hlavním cílem lyžařské zájezdy, nebo je vaším cílem exotická dovolená. Navíc platí, že některé last minute slevy začínají již velmi brzy. Konkrétně třeba už ve chvíli, kdy do odjezdu zbývá zhruba měsíc. Není důvod se obávat, že pro získání vysokých slev bude vždy nutné zabalit se ze dne na den.

Last minute zájezd se zajímavou slevou si můžete pořídit přesně podle vašich představ. Nabízejí se klasické, tak i exotické země, stejně jako lze vybírat i z celé řady různorodých termínů. Nechybí také možnost zvolit si typ dopravy, nebo i variantu stravování. I dovolená se slevou za nákup na poslední chvíli může být přesně podle vašich představ, bez jakéhokoliv omezování. Neváhejte a aktivujte si last minute slevu a podívejte se na web CA Invia.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Pokud hledáte slevu na dovolenou, nezapomeňte právě na tuto velmi výjimečnou a lákavou slevu. Je to sleva za včasný nákup a vztahuje se na všechny zájezdy, které jsou označené jako First minute. Čekat s nákupem dovolené na poslední chvíli se rozhodně nemusí vyplatit. Jak kvůli tomu, že některé zájezdy a některé hotely už mohou být vyprodány, tak i kvůli tomu, že budete takový pobyt kupovat za ceníkové ceny, které patří k nejvyšším. Tedy zájezdy, u kterých máte možnost nákupu s dostatečným předstihem, což se následně pozitivně podepíše na ceně. First Minute slevu Invia není třeba jakkoliv složitě aktivovat. Jednoduše se na ni podívejte, následně zamiřte na web této největší cestovní agentury u nás a už můžete ihned vidět, jaké jsou pro vás k dispozici slevy.

Sleva za včasný nákup dovolené je spojena s bohatou nabídkou zájezdů. First minute dovolená může být spojena nejenom s nejoblíbenější dovolenou, tedy s tou u moře. First minute akční nabídku, která vám poníží cenu včas kupovaného zájezdu, totiž můžete hravě využít i na celou řadu jiných zájezdů. Může to být například lyžařská dovolená, stejně jako nemusí být problém vyrazit na exotickou dovolenou, nebo třeba na poznávací zájezd.  Možností je mnoho. Aktuálně je v nabídce více než 250 000 jednotlivých termínů dovolené, u kterých vám first minute sleva pomůže výrazně ušetřit. A to až ve výši několika desítek procent. Přesně o tolik může být snížena standardní ceníková cena vašeho zájezdu.

First minute zájezdy s výraznou slevou mohou být přesně podle vašich představ. Sleva za včasný nákup je totiž poskytována na celou řadu zájezdů, ze kterých můžete sami vybírat přesně takové, které vám nejvíce vyhovují. A to třeba s ohledem na cílovou zemi nebo lokalitu, stravování, délku pobytu, nebo typ dopravy. Sleva se vztahuje na všechny možné varianty.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Ač je tato cenová výhoda označovaná jako seniorská sleva, rozhodně se nejedná o nabídku určenou jenom tomu, kdo je v důchodu. Dotovaná dovolená pro seniory 55+ je totiž už podle popisu určená každému, komu je 55 let a více. V dolní hranici se tedy může ještě jednat o ekonomicky aktivní obyvatele, kteří mohou poznat svět. Tato akční nabídka zajistí, že dané poznání světa, tedy lákavá dovolená bude spojená se zajímavou slevou. Podmínkou pro její získání je jenom to, že vám je 55 let a více. Stačí se jen podívat na nabídku cestovní agentury Invia. Ihned jsou dané slevy aktivovány a vy již uvidíte to, za kolik můžete vybraný zájezd s označením vhodné pro seniory zakoupit.

Slevy pro seniory na dovolenou se vztahují na celou řadu různých zemí, kam lze vycestovat v mnoha obdobích celého roku. Mezi ty země, na které se program Senior 55+ vztahuje, patří třeba oblíbené stálice v podobě destinace, kterou je Chorvatsko. Stejně tak nechybí třeba ani neméně lákavé Španělsko, popřípadě i Itálie, nebo Řecko. Slevu 55 plus však můžete využít i k aktivaci seniorských slev do zemí, jako je Kypr, Bulharsko, stejně jako třeba Černá Hora, nebo i Malta. Všude tam jsou v nabídce zajímavá střediska, komfortní ubytovací kapacity a řada zajímavého vyžití pro každého, komu je od 55 let.

Díky seniorským slevám je množné podívat se na zajímavá místa již za pár tisíc. Aktivovaná sleva dokáže zlevnit tisíce zájezdů do zmíněných lokalit. Díky tomu lze vybírat i konkrétní charakteristiku dovolené podle vašich představ. A to s ohledem třeba i na dálku pobytu, kvalitu hotelu, možnosti stravování, nebo s ohledem na dopravu. Dotované zájezdy, jak se seniorským slevám také velmi často v souvislosti s nízkou platbou říká, mohou původní ceny viditelné v ceníku ponížit i o desítky procent.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
Využít Akci
Platnost již vypršela

Levná dovolená není nic nemožného. Využijte unikátní slevu ve výši 10 000 Kč od cestovní agentury Invia. Přesně o tolik si můžete ponížit cenu leteckého zájezdu, na který pojedete ve dvou. Podmínkou využití dané slevy je zaplacení alespoň poloviny zájezdu co nejdříve po objednání. Díky tomu, že uplatníte tento slevový kupon Invia, máte jistotu, že vaše letošní dovolená může být skutečně tou nejlevnější, která vůbec jenom existuje.

Využít daný slevový kód je velmi jednoduché, jelikož vše proběhne zcela automaticky. Ihned tak uvidíte, na kolik vyjdou jednotlivé zájezdy po uplatnění kuponu, kterým je právě sleva 10 000 Kč. Navíc potěší, že když se nerozhodnete vyrazit nutně jenom letadlem, není třeba zoufat. Připravena je také sleva pro každého, kdo se rozhodne vyrazit na svou letní dovolenou autokarem. Cestování nikdy nebylo výhodnější. Nabídka zájezdů je však omezená a roli hraje to, jak velký o ni bude zájem. Proto doporučujeme spěchat a slevu Invia na desetitisícovou slevu využít co možná nejvíce.

Sleva Invia zaujme i tím že výběr zájezdů je více než velký. Primárně máte možnost vybírat z několika desítek různých zemí, a to jak těch tradičních, tak i těch, které jsou méně známé. Samozřejmě nechybí i řada konkrétních lokalit. Sleva Invia vám zlevní dovolenou jak ve známých rušných středicích, tak i v méně hlučných oblastech. Nechybí ani bohatý výběr termínů vaší dovolené. Sleva 10 000 Kč může být využita jak na zájezdy na samotném začátku nebo konci sezony, tak i na zájezdy, které budou realizovány v hlavní sezoně. Vybírat lze přirozeně také z bohaté nabídky stravování. Každý si tedy v rámci nabídky zlevněného zájezdu přijde na své. Neváhejte a využijte danou akci a podívejte se na to, kam všude můžete s touto nejznámější cestovní agenturou u nás vyrazit i vy sami.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Hledáte levnou a kvalitní dovolenou v Chorvatsku u moře? Invia.cz nabízí stovky last minute i first minute zájezdů za nejnižší ceny. Projděte si katalog zájezdů. Najděte si levný apartmán přímo u moře v Chorvatsku za bezkonkurenční cenu. Invia je největší zprostředkovatel zájezdů a dovolených, jen do Chorvatska je nyní k nalezení 503 tisíc termínů!

Využít Akci
Platnost již vypršela

Využijte speciálních akcí na Invia.cz a zakupte si zájezd již nyní se slevou. Vyhnete se tak plným termínům a ještě ušetříte.
Jestliže rádi lyžujete, sami jistě víte, že už nyní je nejvyšší čas začít plánovat zimní dovolenou. A na to s vámi myslí i Invia.cz – největší cestovní kancelář v ČR. Již nyní můžete najít mnoho first minute zájezdů a můžete tak vyrazit na lyže se slevou.

 

Mezi nejoblíbenější destinace patří:

 • Rakousko – Schladming, Kaprun, Dachstein, Stubaital
 • Itálie – Val di Fiemme, Arabba, Livigno, Aprica

Co najdete v nabídce Invia.cz?

 • Akce na skipas zdarma
 • Možnost uplatnit slevu na dítě
 • Potřeba nízké zálohy – již od 500 Kč
 • Krátké nebo prodloužené lyžařské víkendy
 • Ceny již od 418,-

Kdo někdy vybíral dovolenou, ten o agentuře Invia jistě někdy slyšel. Jedná se o jednoho z největších zprostředkovatelů dovolených u nás a tak je jasné, že mnoho lidí logicky kupuje dovolenou právě tímto způsobem. Důvodem nejsou jenom slevy, ale hlavně bohatá nabídka jednotlivých zájezdů. Pokud se na společnost Invia podíváme blíže, tak první kroky byly spojeny rokem 2000, kdy byla spuštěna první verze webových stránek. Netrvalo dlouho a v roce 2004 již mohla společnost slavit to, že se stala největším prodejcem online zájezdů na českém internetu. Postupně došlo k tomu, že se zvětšovalo zázemí společnosti, která zahrnuje například i mnoho telefonních operátorů a dalších pracovníků. Stejně tak se postupně rozšiřovala i kontaktní místa a pobočky. Tu si pod jménem této agentury může otevřít téměř každý, což je pro zákazníka jistotou, že konkrétní kancelář může najít v řadě větších, ale i menších měst. Celkem je po celé republice více než stovka poboček a je třeba říci, že postupně stále přibývají.
Invia slevy na dovolenou

Nabídka zájezdů je na Invia skutečně rozsáhlá

Právě počet zájezdů je to, co dělá z cestovní agentury Invia jasnou jedničku na našem trhu. Pokud se podíváme na to, co jasně dominuje, potom to jsou katalogové zájezdy. Ty jsou spojeny s možností odcestovat doslova do celého světa. Kromě již připravených zájezdů není často problém upravit nabídku tím způsobem, že bude vytvořená i dovolená na míru. Samozřejmě i zde bude možné využít různé cenové akce. Důvodem obsáhlosti katalogových zájezdů je jistě to, že do systému je zapojena obrovská škála cestovních kanceláří, které jsou samotným poskytovatelem daných zájezdů. Aktuálně jich je více než 300.

Kromě klasických katalogových zájezdů s jasnou a pevnou cenou nechybí ani nabídky spojené s tím, že lze využít zajímavé slevy. První možností jsou last minute zájezdy. Jedná se o takové zájezdy, u kterých se už blíží termín odjezdu a u kterých tak může být cena snížena i o desítky procent. Ideální pro toho, kdo nemusí mít dovolenou naplánovanou dlouho dopředu, a kdo má zároveň zájem ušetřit. Last minute dovolená může být spojená s odjezdem za několik dní, ale i týdnů. Kromě ní samozřejmě najdete v nabídce i možnost, kterou jsou first minute zájezdy. Ty jsou určené tomu, kdo si chce zájezd objednat a koupit s dostatečným předstihem. I na tento typ zájezdů jsou k dispozici celkem zajímavé slevové akce. Čím více měsíců zbývá do odjezdu, tím levnější může first minute dovolená být.

Nejoblíbenější destinace jsou samozřejmostí

Co rozhodně v nabídce zájezdů nechybí, to jsou ty nejoblíbenější destinace, kam většina Čechů jezdí na dovolenou. Důvodem mohou být jak ceny, které lze ještě snížit, když máte slevové kódy, tak třeba také vzdálenost, ale i lákadla v podobě krásných pláží, moderních hotelů, nebo i zajímavých památek. Pokud se podíváme na to, co na Invia jasně dominuje, jedná se o tyto země:

 • Bulharsko
 • Chorvatsko
 • Itálie
 • Řecko
 • Španělsko

Dále nesmíme zapomínat ale ani na to, že hitem jsou destinace, jako třeba Egypt, Turecko, nebo také Tunisko. Pro toho, kdo naopak hledá ještě více exotiky a chce vyrazit za teplem i v zimě, toho rozhodně nezklamou místa, jako třeba Srí Lanka, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Maledivy, Kuba, Dominikánská republika, nebo řada jiných možností.

Kdo se na nabídku podívá důkladněji, ten také zjistí, že Invia rozhodně nenabízí jenom dovolenou v teple. Vyrazit lze také do zimy. Konkrétně potom na hory. Lákadlem je třeba Itálie a Dolomity, Rakousko a Alpy, nebo i země, kterými je například Francie, nebo Švýcarsko. I ty jsou pro milovníky lyžování dobrou volbou. V létě, ale i v zimě však láká také dovolená na Slovensku, nebo i dovolená v České republice.

Invia nabídne i recenze hotelů

Kromě toho, že si lze vybrat ze široké nabídky zájezdů doslova do celého světa nechybí ani jistota toho, že Invia nabídne jednotlivým cestovatelům, tedy i vám, potřebné poradenství spojené se správným výběrem hotelu. Pokud máme být konkrétní, tak jasně dominují recenze hotelů. Možnost, jak jednoduše a rychle zjistit to, jak se turistům v konkrétní destinaci a v daném hotelu líbilo. Jedná se o objektivní hodnocení těch, kteří zde skutečně byli. Kromě textového hodnocení jsou hotelové recenze spojené také s jednoduchým bodováním, a to v těchto konkrétních kategoriích:

 • Ubytování
 • Okolí
 • Strava
 • Cena

Invia nabídne v rámci svého hodnocení hotelů nejenom výše zmíněné informace. Nabídne také dostatek fotografií. Kromě těch oficiálních, které poskytuje každý hotel, je možné podívat se na fotografie i od konkrétních cestovatelů. Ty také nabídnou jistotu objektivity a to, že výběr konkrétního hotelu bude skutečně správný.

Invia nabídne zajímavé slevy

Důvodem, proč si zájezd nakoupit u této cestovní agentury je to, že ho nikdy nebudete mít dražší, než kolik stojí u klasické cestovní kanceláře, která ho pořádá. Díky tomu máte jistotu, že nezaplatíte více. Navíc konkrétní hotely může nabízet více cestovních kanceláří ve stejných termínech a vy tak máte možnost vybrat si jednoduše tu cenově nejvýhodnější. Dále nezapomínejme ale ani na zajímavá zvýhodnění. Jsou to třeba různé slevové kódy, díky kterým není jakýkoliv problém si nabízenou cenu třeba o několik set, nebo i o několik tisíc korun ponížit. Slevové kupony jsou ideální možností pro toho, kdo chce mít zájezd skutečně nejvýhodnější na celém trhu.

Dále nezapomínejme ani na to, že Invia umí nabídnout i několik dalších celkem lákavých a pro někoho opravdu jedinečných slev. O jaké se jedná? Může jít třeba o již zmíněnou last minute, nebo first minute slevu. Stejně tak ale existují i slevy na dítě, seniorská sleva, nebo sleva pro novomanžele. Tím ale výhody rozhodně končit nemusí, jelikož k dispozici je i několik dalších. O jaké se jedná? Je to třeba dítě zdarma, parkování na letišti zdarma, stejně jako může být k dispozici i výlet zdarma. Lákadel, jak snížit cenu, nebo získat něco navíc, je více než dost.

Nejsou to jenom klasické pobytové zájezdy

Kromě toho, že Invia nabídne standardní pobytové zájezdy od tuzemských cestovních kanceláří, umí nabídnout i něco navíc. Neustále rozšiřuje svou nabídku, díky čemuž si milovníci cestování opravdu dokážou téměř vždy přijít na své. Pokud je něco, čím musíme začít, tak to jsou rozhodně zájezdy od německých cestovních kanceláří. Ty často zaujmou hlavně nízkou cenou, nebo lepším komfortem. Není to ale jediná možnost, proč tuto cestovní agenturu využít. Specializuje se také na poznávací zájezdy, díky kterým není jakýkoliv problém vyrazit doslova do celého světa. Hitem jsou v tomto směru i eurovíkendy, kdy se lze od pátku do neděle podívat do některé z evropských metropolí. Zapomínat nesmíme ale ani na zimní období a lákavé jednodenní adventní zájezdy.

Na co se Invia také specializuje, to je nabídka letenek. Ideální pro toho, kdo preferuje cestování na vlastní pěst a hledá možnost, jak si jednoduše a výhodně zajistit jenom dopravu na požadované místo. I toto lze v rámci této cestovní agentury pořídit.

Dovolená podle představ se slevou

Invia nefunguje jenom jako obyčejný katalog zájezdů. Internetové stránky mohou dobře posloužit třeba i jako vyhledávač zájezdů. Z jakého důvodu? Ten, co hledá dovolenou, si může jednoduše vybrat požadovaná kritéria, která by právě jeho dovolená měla mít. Pokud máme být konkrétní, patří mezi hlavní:

 • Země a oblast
 • Termín příjezdu a odjezdu
 • Délka pobytu

Stejně tak ale není jakýkoliv problém s výběrem dalších parametrů. Může se jednat třeba o typ dopravy, kdy je k dispozici letecká, autobusová, vlastní, stejně jako i kombinovaná. Vybrat si lze také úroveň hotelu, od těch nejobyčejnějších, po ty luxusní. Na výběr je také možnost stravování. Dovolená může být spojena jak s pokojem bez stravy, nebo s bydlením se snídaní, stejně jako může nabídnout ultra all inclusive stravovací program. To vše jsou parametry, podle kterých si lze navolit ideální zájezd. Následně už stačí vybrat ten požadovaný, které je možné online poptat, nebo nezávazně objednat. Samozřejmostí je ale i možnost telefonické objednávky, stejně jako i možnost spojená s tím, že kvůli konkrétnímu zájezdu navštívíte jednu ze stovek poboček, které Invia provozuje formou franchisingu.