First minute slevy s Invia

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Pokud hledáte slevu na dovolenou, nezapomeňte právě na tuto velmi výjimečnou a lákavou slevu. Je to sleva za včasný nákup a vztahuje se na všechny zájezdy, které jsou označené jako First minute. Čekat s nákupem dovolené na poslední chvíli se rozhodně nemusí vyplatit. Jak kvůli tomu, že některé zájezdy a některé hotely už mohou být vyprodány, tak i kvůli tomu, že budete takový pobyt kupovat za ceníkové ceny, které patří k nejvyšším. Tedy zájezdy, u kterých máte možnost nákupu s dostatečným předstihem, což se následně pozitivně podepíše na ceně. First Minute slevu Invia není třeba jakkoliv složitě aktivovat. Jednoduše se na ni podívejte, následně zamiřte na web této největší cestovní agentury u nás a už můžete ihned vidět, jaké jsou pro vás k dispozici slevy.

Sleva za včasný nákup dovolené je spojena s bohatou nabídkou zájezdů. First minute dovolená může být spojena nejenom s nejoblíbenější dovolenou, tedy s tou u moře. First minute akční nabídku, která vám poníží cenu včas kupovaného zájezdu, totiž můžete hravě využít i na celou řadu jiných zájezdů. Může to být například lyžařská dovolená, stejně jako nemusí být problém vyrazit na exotickou dovolenou, nebo třeba na poznávací zájezd.  Možností je mnoho. Aktuálně je v nabídce více než 250 000 jednotlivých termínů dovolené, u kterých vám first minute sleva pomůže výrazně ušetřit. A to až ve výši několika desítek procent. Přesně o tolik může být snížena standardní ceníková cena vašeho zájezdu.

First minute zájezdy s výraznou slevou mohou být přesně podle vašich představ. Sleva za včasný nákup je totiž poskytována na celou řadu zájezdů, ze kterých můžete sami vybírat přesně takové, které vám nejvíce vyhovují. A to třeba s ohledem na cílovou zemi nebo lokalitu, stravování, délku pobytu, nebo typ dopravy. Sleva se vztahuje na všechny možné varianty.