Sleva až 10 000 Kč na dovolenou s Invia

Využít Akci
Platnost již vypršela

Levná dovolená není nic nemožného. Využijte unikátní slevu ve výši 10 000 Kč od cestovní agentury Invia. Přesně o tolik si můžete ponížit cenu leteckého zájezdu, na který pojedete ve dvou. Podmínkou využití dané slevy je zaplacení alespoň poloviny zájezdu co nejdříve po objednání. Díky tomu, že uplatníte tento slevový kupon Invia, máte jistotu, že vaše letošní dovolená může být skutečně tou nejlevnější, která vůbec jenom existuje.

Využít daný slevový kód je velmi jednoduché, jelikož vše proběhne zcela automaticky. Ihned tak uvidíte, na kolik vyjdou jednotlivé zájezdy po uplatnění kuponu, kterým je právě sleva 10 000 Kč. Navíc potěší, že když se nerozhodnete vyrazit nutně jenom letadlem, není třeba zoufat. Připravena je také sleva pro každého, kdo se rozhodne vyrazit na svou letní dovolenou autokarem. Cestování nikdy nebylo výhodnější. Nabídka zájezdů je však omezená a roli hraje to, jak velký o ni bude zájem. Proto doporučujeme spěchat a slevu Invia na desetitisícovou slevu využít co možná nejvíce.

Sleva Invia zaujme i tím že výběr zájezdů je více než velký. Primárně máte možnost vybírat z několika desítek různých zemí, a to jak těch tradičních, tak i těch, které jsou méně známé. Samozřejmě nechybí i řada konkrétních lokalit. Sleva Invia vám zlevní dovolenou jak ve známých rušných středicích, tak i v méně hlučných oblastech. Nechybí ani bohatý výběr termínů vaší dovolené. Sleva 10 000 Kč může být využita jak na zájezdy na samotném začátku nebo konci sezony, tak i na zájezdy, které budou realizovány v hlavní sezoně. Vybírat lze přirozeně také z bohaté nabídky stravování. Každý si tedy v rámci nabídky zlevněného zájezdu přijde na své. Neváhejte a využijte danou akci a podívejte se na to, kam všude můžete s touto nejznámější cestovní agenturou u nás vyrazit i vy sami.