Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Získejte slevu nejen na lyže ale i na lyžařské vybavení, boty, brýle, termoprádlo a další v této akci, kde slevy dosahují až 40 procent. Akce se vztahuje na vybrané produkty.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
RIXKYODL ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu nad 1500 Kč využitím tohoto slevového kódu si můžete zlevnit nákup lyžařského nebo cyklistického vybavení. Stačí jej zadat do pole uplatnění dárkového certifikátu v nákupním košíku.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Užijte si skvělé slevy až -30 % na čepice, rukavice a ponožky na Lyze-radotin.cz. Ať už hledáte něco pohodlného, nebo něco, co vám dodá styl, najdete toho pravého pro vás. Vybírejte z široké nabídky značek a materiálů, které vám poskytnou pohodlí a kvalitu. Užívejte si tuto fantastickou slevu a pořiďte si vybrané zboží za cenu, kterou si nemůžete dovolit odmítnout. Nezapomeňte však, že tato sleva je omezená, takže si svůj nákup užijte co nejdříve.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Lyze-radotin.cz nabízí úžasnou slevu až -40 % na sjezdové lyže. Užijte si zimní dovolenou a ušetřete na sjezdových lyžích. Vyberte si z široké nabídky kvalitních sjezdových lyží, které jsou nyní dostupné za zvýhodněné ceny. Nezapomeňte si užít zimní radovánky a ušetřit s touto skvělou slevou na Lyze-radotin.cz.