Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Při nákupu nad 850 Kč můžete využít dopravy zdarma a za poštovné nic nezaplatíte.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
2ASKW145 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Využitím tohoto akčního kódu můžete získat slevu ve výši 10 procent na většinu kočárků a autosedaček z nabídky tohoto obchodu. Nelze uplatnit na vybrané značky.

2SZKZ522 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadáním tohoto slevového kuponu můžete mít cokoliv z kategorií hračky a dětský pokoj o desetinu levněji.

Detail obchodu s kojeneckým zbožím PoB
Děti jsou pro mnohé doslova to nejcennější v životě. Není se čemu divit, jelikož děti jsou naše budoucnost. I proto by se měli mít dobře. A právě v tom dokáže dobře pomoci internetový obchod Pinkorblue. Ten není žádným nováčkem ani na našem, ani na světovém trhu. A to z toho důvodu, že internetový obchod Pinkorblue.cz, tedy ten tuzemský, je provozován známou společností Baby-markt.de GmbH. Ta v oblasti zboží, které je zaměřeno na děti, není rozhodně žádným nováčkem. Ve svém, domovském Německu patří mezi největší prodejce. Dále své aktivity rozšiřuje i do dalších zemí. Jednou z nich je právě Česká republika, ale nechybí ani řada dalších, jako je například:

  • Itálie
  • Francie
  • Belgie

Pokud se zaměříme výhradně na tuzemskou pobočku, tedy tuzemský internetový obchod, je třeba říci, že ani ten není nijak nový. Naopak. Samotná historie sahá do roku 2003, kdy začínal ještě jako menší rodinný internetový obchod. Doba ale výrazným způsobem pokročila a nyní se jedná o významného hráče na poli dětského sortimentu, který nabízí lákavé slevy, široký sortiment, nebo řadu jiných jistot.

Na jaký sortiment se Pinkorblue specializuje?

Jak jsme již zmínili, Pinkorblue je jedním z největších obchodů s dětským sortimentem jak u nás, tak i v Evropě. Vy jako tuzemští zákazníci máte možnost vybírat z velmi široké nabídky zboží, které čítá na 30 000 různých výrobků, které budou pro vaše dítě to pravé. Pokud se podíváme na celoevropský přesah, tak tento gigant nabídne více než 100 000 jednotlivých výrobků.

Máme-li být konkrétní, tak je třeba říci, že se Pinkorblue specializuje na děti téměř jakéhokoliv věku. Jeho nabídka začíná vším, co potřebuje dítě po narození. Tedy kdy se vybírá základní výbavička a kdy se hledí hlavně na levné pořízení a slevové akce. Sortiment ale čítá vše potřebné i pro postupně rostoucí děti, a to různého věku. Dá se říci, že na tomto internetovém obchodě nakoupíte vše potřebné pro vaše dítě od chvíle, kdy se narodí, až do chvíle, kdy začne chodit do školy. Nutno také dodat, že sortiment se neustále rozšiřuje, což aktuálně znamená také fakt, že zde nakoupíte i věci určené pro maminky, které jsou ve fázi těhotenství.

Podívejte se na nejoblíbenější produkty, které si můžete pořídit

Sortiment na Pinkorblue je skutečně bohatý a tak se podívejme společně na to, co všechno je možné si zde pořídit. Možností je více než dost. Pokud budeme konkrétnější, tak můžeme daný sortiment rozdělit do hlavních kategorií, jako jsou kvalitní výrobky pro miminka, pro děti a maminky, stejně jako nechybí pomůcky a plenky, nebo například produkty, které souvisí s transportem dítěte, nebo souvisí i s jeho bezpečností. Dále nesmíme opomíjet ani segment módy. A to jak té dětské, tak té, která je určena maminkám. A jak je u řady oblečení zvykem, ani zde nechybí slevové kódy, díky kterým lze pořídit zajímavé kousky za super ceny. Pro dokonale zmapování sortimentu tohoto eshopu je určitě třeba zaměřit se na jeho hlavní kategorie, kam se řadí:

  • Kočárky
  • Autosedačky
  • Péče a výživa
  • Vše pro dětský pokoj
  • Hračky
  • Móda

Je tedy patrné, že v rámci kategorií najde maminka se svým potomkem vždy to, co hledá. Nesmíme ale zapomínat i na to, že kromě rozsáhlého sortimentu je eshop Pinkorblue vyhlášený také tím, že nabízí celou řadu velmi oblíbených značek, které v dětském segmentu znamenají jistotu kvality, odolnosti, ale i zdravotní nezávadnosti. Pokud se podíváme na několik nejznámějších, které jsou nabízeny, je to třeba Chicco, ABC Design, Haba, Klein, stejně jako Playmobil nebo Hauck. Je to ale jenom zlomek nabízených možností, jelikož celkem jich je v sortimentu na několik desítek.

Dobré zázemí je samozřejmostí

Že se nejedná o žádný malý obchod, to jasně dokládá i to, že nabídne velmi dobré zázemí. Pinkorblue se pyšní tím, že téměř 300 spolupracovníků zajistí, že každý zákazník a hlavně zákaznice bude vždy maximálně spokojena. Také neopomíjejme jistotu zákaznického servisu, který může být spojený nejenom s poradenstvím, ale může být spojený i s řešením problémů. Díky jeho propracovanosti lze mít odpověď i během 24 hodin. Nechybí ani bezplatná zákaznická linka, na kterou si lze zavolat pro jakoukoliv radu, bez obav z toho, že by bylo nutné za hovor platit.

Dobré zázemí internetového obchodu Pinkorblue je spojeno také s faktem, že jako zákazníci máte možnost vybírat z celé řady různých platebních metod, kde nechybí ani možnost zaplatit ihned a pohodlně kartou. Stejně tak lze platit i klasicky dobírkou, nebo převodem, popřípadě i pomocí metody PayPal. Stejně tak nechybí jistota rychlé doručení, o které se stará přepravní služba PPL, která je jedničkou na našem trhu.

Ušetřit na Pinkorblue je snadné

Nejenom široký sortiment a dobré zázemí, ale i možnost ušetřit je na Pinkorblue samozřejmostí. Lákadlem mohou být hlavně četné slevové kupony, kterými lze nákup na Pinkorblue výrazně snížit. A to nejenom tak, že budou poníženy o určitou procentuelní hodnotu, ale i tak, že může být odečtena i předem daná suma. U daných kuponů ještě můžeme zůstat, jelikož je třeba říci, že na Pinkorblue lze mít k dispozici i slevový kupon na 125 Kč, který je k dispozici každému, kdo se zaregistruje do pravidelného emailového zpravodaje.

Pokud jde o nízké ceny, tak nesmíme opomíjet ani možnost ušetřit už při samotném nákupu. Stačí se soustředit na kolonku, kterou je výprodej. Právě díky ní není problém nakoupit dětské zboží s výraznými slevami. A to nikoliv proto, že by zboží bylo jakkoliv nekvalitní, ale jednoduše proto, že je nezbytné vyprodávat sklady. Dále nezapomínejme ani na možnost úspory v souvislosti s dopravou. I ta může být velmi levná. Stejně tak nesmíme zapomínat na to, že doprava může být i zcela zdarma. Stačí k tomu jenom jedna jediná věc, kterou je nákup nad 850 Kč. Pokud plánujete nakupovat více věcí pro sebe a pro vašeho potomka, rozhodně nebude tento konkrétní limit nijak velkým problémem.