Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
SLEVOKIN ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu pobytu nebo zájezdu v hodnotě za 1500 korun a více můžete uplatnit tento akční kód, který vám pořízení dovolené zlevní o 100 korun.

VANOCEJS ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu pobytu nebo jiného zboží na Travelking můžete zadat tento slevový kód do pole Dárkový kupón / Slevový kód a automaticky bude hodnota vašeho nákupu ponížena o 150 korun. Platí při nákupu nad 3000 korun.

VANOCEJS ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zlevněte si svůj wellness pobyt díky zadání tohoto dárkového kuponu na Travelking.cz. Ten totiž nákup voucheru zlevní o 300 korun. Platí při nákupech nad 4500 Kč.

BEZUNAVY ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Využitím tohoto slevového kódu získáte slevu ve výši 400 Kč na nákup wellness pobytů. Platí pro nákupy nad 5500 Kč.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Hledáte víkendový pobyt na poslední chvíli? Využijte akci a projděte si nabídku Last Minute zlevněných víkendových balíčků. Slevy zde dosahují až 60%!

Kdo zvládá angličtinu, ten si jistě sám dokáže celkem obstojně přeložit, jak by se dal charakterizovat název online portálu s názvem Slevoking. Jedná se o spojení dvou slov, a to sleva a king. Konkrétně sleva a král a tedy král slev. Z toho už celkem jasně a dobře plyne to, že Slevoking.cz je známým místem, kde je možné nakupovat ve slevách. Lze ho zařadit mezi takzvané slevové portály, nebo jak se lidově říká, mezi takzvané slevomaty. Tímto zařazením naše recenze začíná, ale rozhodně nekončí.

Náhled portálu Slevoking

Že není Slevoking žádným nováčkem na trhu, to jasně potvrzují mnohá čísla, která jsou s ním spojena a která jasně demonstrují jak velikost, tak demonstrují také celkovou kvalitu daného portálu. A to v tom směru, že aktuálně má v nabídce okolo 700 hotelů a jiných ubytovacích kapacit, kam je možné vyrazit. Dále nelze opomíjet ani to, že o tvorbu nabídek a zákaznickou spokojenost se stará 43 zaměstnanců. S portálem je spokojena i velká řada cestujících, kteří ho využívají opravdu hodně a často. Celkem slevový portál využilo již více než 500 000 zákazníků, kteří celkově nakoupili necelých 240 000 jednotlivých kuponů.

Slevoking se zaměřuje primárně na levné pobyty

Je třeba říci, že různé gastronomické, nebo třeba kosmetické slevy zde vůbec nenajdete. Tedy pokud nejsou součástí daného pobytu a dovolené. Slevoking je unikátní tím, že má přesně danou oblast svého zaměření. A tím jsou slevové pobyty. Ty jsou v České republice už několik let velmi populární. Jak proto, že lidé rádi cestují a poznávají zajímavá místa, tak je tou samozřejmě také z toho důvodu, že takto mají možnost zajímavým způsobem ušetřit. Tedy mají možnost neplatit plnou cenu a přitom mít jistotu, že nabízené služby nebudou nijak omezovány.

Co na Slevoking jasně dominuje? Jsou to rozhodně tuzemské pobyty, tedy pobyty po České republice, které jsou také u zákazníků těmi, které se řadí do skupiny nejpopulárnějších. Nejde ale o nabídku jedinou. Nelze zapomínat také na naše sousedy, kterými je Slovensko. I zde jsou slevové pobyty velmi populární a nabídka na Slevoking.cz je poměrně bohatá. Dále je nutné dodat, že se nezapomíná ani na další zahraniční země, které je možné navštívit. Pokud ještě zůstaneme přímo u našich sousedů, tak není problém zvolit Polsko, stejně jako sousedy na jihu země, a to Rakousko. Kdo chce zkusit i vzdálenější lokality, tak samozřejmě také může. V tomto případě potěší nabídka pobytů, které souvisí s touto trojicí zemí Itálie, Chorvatska nebo Maďarska.

Slevy zaujmou svou výší

Jak už to na slevových portálech bývá, slevy nejsou rozhodně nijak malé. A Slevoking není výjimkou. Klasikou jsou slevy, které jsou v řádech desítek procent. Nic výjimečného není ani sleva, která přesahuje celých 50 %. To v praxi znamená, že lze mít daný pobyt pouze za polovinu. Ani to není ta nejvyšší hranice, jelikož když se podíváme na další nabídky aktuálně zveřejněné na Slevoking.cz, tak u některých pobytů je sleva ještě vyšší, než 50 procent. A z toho profituje hlavně cestovatel. Buď může pořídit pobyt doslova za pár korun, nebo za výrazně sníženou cenu získá takový luxus, který by mu za standardních podmínek zůstal utajený. Navíc často lze získat právě slevový kupón, který nákup pobytu na Slevokingu ještě více zlevní.

Pořídit je možné celou řadu zajímavých pobytů

Kromě toho, že se lze levně podívat do různých zemí, je třeba říci, že k dispozici jsou i pobyty různého druhu a různého typu. Každý tak má možnost vybrat si přesně tu možnost, která mu bude nejvíce vyhovovat. Pokud se podíváme na to, co na Slevoking jasně dominuje, je to tato trojice:

  • Poznávací zájezdy
  • Klasická dovolená
  • Wellness pobyty

Opomíjet však nelze ani klasické jednodenní zájezdy, které je možné na Slevoking.cz také najít. Může se jednat třeba i ty spojené se zábavou, jako je návštěva zábavního parku, nebo třeba návštěva aquaparku. Dále nelze zapomínat ani na různé zájezdy spojené například s určitý tématem. Adventní zájezdy v této kategorii zaručeně patří k tomu nejpopulárnějšímu, co se nabízí.

Nákup ve formě voucheru

Jak přesně princip nákupu funguje? Nijak se nevymyká tomu, co nabízejí standardní slevové portály. Slevoking.cz není provozovatelem žádného konkrétního hotelu, stejně jako není ani samotným organizátorem zájezdu. Není tedy ani cestovní agenturou, ani cestovní kanceláří. Jeho úkolem je nabízet levné pobyty, a to formou prodávaných voucherů. Kdo se rozhodne na levný pobyt vyrazit, ten si koupí právě konkrétní voucher, který mu umožní následné čerpání služeb. Voucher je zaplacený hned při samotné koupi. Při objednávce pobytu už je jenom předložen, nebo může být požadováno jeho unikátní číslo, podle kterého lze snadno identifikovat, že tato objednávka již byla plnohodnotně zaplacena.

Jedinečný systém vyhledávání

Slevoking nezaujme jenom obsáhlou nabídkou jednotlivých pobytů, nebo třeba také tím, nakolik jsou levné. Pokud je něco, co je na tomto portálu unikátní a čeho se naše recenze musí dotknout, tak jde o unikátní systém vyhledávání. Pokročilý systém filtrování totiž přichází s jedinečnou možností snadno a jednoduše najít přesně to, co je hledáno. Když se podíváme na několik základních věcí, které lze filtrovat jako první, patří sem:

  • Termín návštěvy
  • Typ pobytu a jeho určení
  • Varianta stravování

Nejde ale o možnosti jediné. Vybírat lze třeba i podle toho, zda se má jednat o hotel, penzion, apartmán nebo jakoukoliv jinou ubytovací kapacitu. Dále lze filtrovat i různé vybavení, nebo třeba doprovodné služby spojení s jídlem, pitím, odpočinkem i dalším komfortem. Na Slevoking.cz tedy není nutné procházet stovky různých nabídek, ale je možné zobrazit jenom ty, které konkrétního cestovatele zajímají.

Na cestu není nutné vyrazit hned

Slevoking nefunguje jako rezervační systém hotelů. Daný kupon, která je zakoupen, má určitou platnost a je na každém cestovateli, kdy ho využije. To znamená, že po koupi kuponu může daný pobyt vyžadovat třeba až za několik měsíc. Není totiž nic neobvyklého, že prodávané slevové vouchery mají opravdu dlouhou platnost. U některých to jsou 3 měsíce, u jiných dokonce 5. Opomíjet nelze ještě ty unikáty, které platí celoročně.

Že Slevoking.cz není jenom obyčejným prodejcem slevových voucherů, to jasně potvrzuje také tím, že nabídne pro cestovatele celou řadu unikátních a také doplňkových služeb. Ty se týkají například samotného osobního ověřování jednotlivých pobytů. Lze tak získat zajímavou zpětnou vazbu spojenou s pobytem samotných pracovníků tohoto portálu, kteří ho osobě zhodnotí a mohou pomoci při rozhodování.

Dále nelze zapomínat také na službu spojenou s pomocí s cizím jazykem. V případě rezervace v zahraniční hotelu může vše vyřídit samotný Slevoking, a  to zcela zdarma. Stačí si jenom zavolat, nebo napsat email s žádostí. Ani tím klady nekončí. I když je člověk na místě má možnost využít pomocnou ruku. Ochotná zákaznická podpora dokáže vyřešit jakékoliv problémy, které by byly spojeny právě s jazykovou bariérou.

I něco navíc

Tím naši recenzi ukončíme. To první, co Slevoking umí nabídnout, je možnost sjednání cestovního pojištění, při koupi pobytu do zahraničí. Kromě toho, že ušetří starosti, nelze zapomínat také na to, že ušetří i peníze. i tady lze získat zajímavou slevu, a to ve výši 50 procent.

Dále nelze opomíjet ani t, že se jedná o odpovědnou firmu, která finančními prostředky pomáhá mnoha projektům. Vybráno bylo více než 1 100 000 korun českých. Jaké projekty jsou aktuální? Je to třeba Běh pro útulky, For Help, nebo i Dětský domov Nádej.