Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
5PRCZAFF ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Nakupte pro svého čtyřnohého mazlíčka o 5 procent levněji. Stačí zadat slevový kupón a automaticky budete mít nákup o 5% levnější. Na Zoohit tak můžete nakupovat krmiva, pelíšky, hračky a další chovatelské potřeby za skvělé ceny a navíc s kuponem se slevou.

10MARSWP ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi kvalitní krmivo. Nyní jej můžete pořídit se slevou 10 procent na Zoohit díky využití tohoto slevového kuponu.

EXKLUZIV ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

K 9. výročí narozenin si Zoohit připravil akci, kdy můžete zakoupit vybrané zboží premiových značek se slevou 10%. Toto zboží je označeno červenou hvězdičkou a v nákupním košíku stačí zadat pouze slevový kód. Nakupte tak vše pro domácí mazlíčky, psy, kočky s desetiprocentní slevou.

sleva na prémiové značky na zoohit.cz

EXKLUZIV ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Vyberte si z jakéhokoliv sortimentu na chovatelském e-shopu Zoohit a použijte tento slevový kód, který vám zajistí slevu ve výši 10% z celého nákupu.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Doporučte Zoohit a získejte odměnu.
Přihlašte se do svého účtu na Zoohit.cz a pošlete svým známým předpřipravený kupón na slevu 10%. Jakmile vámi doporučený uživatel nakoupí (použije kupon), získáte odměnu na slevu na váš nákup ve výši 125Kč.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Pokud se zaregistrujete pro odběr emailů v eshopu Zoohit.cz budete dostávat horké novinky emailem o výhodných nabídkách, slevách na vybrané produkty, tipy na péči o zvířata a především ihned získáte slevový kupón na slevu 5% v obchodě Zoohit.

Stačí se jen zaregistrovat pro odběr emailů.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Nakupte na Zoohit nad 799Kč a zboží vám bude doručeno zcela zdarma, bez poštovného. Pořiďte si kvalitní krmiva, pelíšek, škrabadlo či jiné chovatelské potřeby a ušetřete na dopravě!