Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Nyní můžete nakoupit na Bonprix.cz v neopakovatelné slevové akci. Slevy na akční zboží dosahují báječných 45%. Pozor, navíc také platí pouze do vyprodání zásob!

Bonprix Happy Dayslevy až 45%

Velký výprodej, kdy jen dnes můžete nakoupit se slevou na Bonprix.cz a to bez slevového kupónu!

Neváhejte a využijte dnešní akci na nákup stylového oblečení nebo i bytových doplňků.

Sleva na Bonprix bez kódu

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
2020 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Nyní můžete využít slevový kupón na dopravu zdarma na BonPrix.

Kupón lze uplatnit na jakékoliv zboží, vybírat můžete letní módu i pro nejmenší, aktuální trendy outfity, stylové módní letní či jarní oblečení nebo dekorace.
Stačí kód vložit v košíku obchodu do pole akční kód Bonprix.

DE37 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

S tímto slevovým kupónem si můžete na Bonprix.cz pořídit nové džíny o pětinu levněji!

1313 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Jen v pátek 13. října můžete využít slevový kupon na Bonprix.cz, který Vám veškeré zboží z tohoto zásilkového obchodu zlevní o fantastických 13 procent. Využijte akce se slevou 13% a nakupujte módní trendy online.

2815 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Využijte jedinečné akce na Bonprix. Nyní můžete využít speciálního slevového kódu, který vám zajistí dopravu zdarma a slevu ve výši 20 procent z původní hodnoty nákupu. Platí při nákupu nad 499 Kč.
Bonprix sleva 10 procent

MODA ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Nakupujete v e-shopu Bonprix? Použijte náš slevový kupón a zlevněte si váš nákup o 10 procent. Tento poukaz platí při nákupu nad 499 Kč a navíc získáte o dopravu zdarma.

Móda je velkým hitem a to nejenom mezi ženami, jelikož je stále více mužů, kteří se o ni také zajímají. Jasně ale stále dominuje právě něžné pohlaví a tak je jasné, že v rámci objemů nákupů ženy jasně dominují. A to zvláště v souvislosti s nákupem na eshopu Bonprix, který je jedničkou na poli módních internetových obchodů. Zde si zaručeně vyberete jak ve chvíli, kdy jste náročná žena, tak i ve chvíli, kdy jste mužem, nebo pokud nakupujete také pro své děti. Tím ale bohatost sortimentu nekončí, jelikož Bonprix se aktuálně specializuje i na segment vašeho domu. Kromě klasické módy tak můžete nakoupit také stylový bytový textil, záclony a rolety, stejně jako to mohou být různé dekorace, nebo i nábytek a to vše i se slevou. Vše s ohledem nejenom na unikátní design a moderní styl, ale i s ohledem na vaši peněženku. Nemalé slevy zde nejsou nic neobvyklého, což zaručeně potěší i vás.
Bonprix logo velké

Důvodem, proč je Bonprix tak oblíbeným eshopem je rozhodně rozmanitost jednotlivých módních kousků. Ty odrážejí nejenom aktuální módní trendy, ale odrážejí také originalitu, stejně jako nechybí například ani jistota celkové pohodlnosti, s ohledem na střih, stejně jako použití kvalitních materiálů. V čele jasně stojí několik značek, které v rámci svých kolekcí patří k tomu stěžejnímu, co může Bonprix nabídnout i vám. Jedná se o značky:

  • Bpc a bpc selection
  • Body flirt
  • Rainbow
  • John Baner

Každá značka má svůj unikát a každá je svým způsobem nejenom jiná, ale každá se může hodit i na jinou příležitost. I to je důvod, proč je nabídka na Bonprix tak rozmanitá. A i když jde o klíčové značky v nabídce, není třeba bát se vysokých cen. Četné akce vás přesvědčí o tom, že lze nakoupit se slevou, která může činit i několik desítek procent!

náhled eshopu bonprix.cz

Unikátnost sortimentu je dána nejenom výše zmíněnými značkami, ale celkovou rozmanitostí toho, co vše si zde můžete zakoupit. Jako žena můžete vybírat z oblečení, které začíná tím sportovním a končí skutečně elegantními kousky. Jako muži můžete vsadit na ležérní i šik módu a v případě dětské módy není problém vsadit na výrazné barevné motivy, ale i zajímavou dětskou eleganci. Toto všechno je doplněno i bohatým sortimentem obuvi pro každého a pro každou příležitost, stejně jako širokým sortimentem kvalitního a pohodlného spodního prádla. I na něho, stejně jako na cokoliv ostatní lze samozřejmě uplatnit případný slevový kupon, který Bonprix pravidelně nabízí nejenom novým zákazníkům, pro které bude nákup premiérou, ale i zákazníkům dlouhodobým. Tedy těm, kteří vědí, kde tu nejlepší módu sehnat. Zapomenout přirozeně nesmíme ani na několik dalších faktů, kam se řadí:

  • Jistota bohatého výběru od nejmenších po největších velikostí
  • Odvážné, klasické, ale i elegantní střihy oblečení
  • Široký výběr jednotlivých materiálů ve špičkové kvalitě