Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
Využít Akci
Platnost již vypršela

Získejte kuponovou knížku s akčními slevami – stáhněte si aplikaci do svého smartphone a získejte aktuální slevy. Nové kupony jsou na světě! Užijte si je až do 4. 2. 2018 v každé restauraci McDonald’s v České republice.

Jenom těžko byste v naší zemi našli známější a také oblíbenější fast food, než je právě Mc Donalds. Nutno říci, že právě ten je oblíbený nejenom u nás, ale i po celém světě. Nejde rozhodně o žádný nový řetězec, jelikož historie tohoto občerstvení je velmi stará. Konkrétně sahá až do roku 1953, kde je Raymond Albert Kroc unesen tím, že narazí na restauraci, kde se lidé dobře a hlavně rychle najedí. Tu vlastní Dick a Mac McDonaldovi. Právě tento koncept ho natolik učaruje, že už další rok otevírá restauraci svou, která z tohoto konceptu vychází.

Zlomový je rozhodně rok 1962, kdy je koupena celá firma Mc Donalds. Dále už to jde vše velmi rychle, jelikož jenom v následujícím roce vznikne dalších 500 restaurací. A těch postupně přibývá.

Historii má Mc Donalds poměrně bohatou i ve spojení s naší zemí. A to proto, že první Mc Donalds byl otevřený v roce 1992, a to kde jinde než v Praze. Hned o rok později ale byla otevřena i první mimopražská. Konkrétně tomu bylo v Ostravě.
screenshot www.mcdonalds.cz
Doba šla kupředu a tak jednotlivé pobočky přibývaly, a to hlavně ve větších městech. S rozmachem velkých nákupních středisek logicky docházelo k tomu, že se objevovaly i zde. Lidé tak měli možnost nakoupit a dobře se najíst. Dnes je Mc Donalds už samozřejmou součástí moderního života.

Bohatý výběr jídel je v Mc Donalds základ

Důvodem obliby není jenom to, že se v tomto fastfoodu může člověk najíst skutečně rychle, ale také kvalitně. Obliba je dána také tím, že výběr jednotlivých jídel je skutečně velký. A to táhne všechny vyznavače tohoto stylu stravování. Základ logicky tvoří klasický hamburger, ale i cheeseburger. Jde o naprostou klasiku, která je však doplňována celou řadou dalších neméně oblíbených pokrmů, které není problém vyzkoušet.

Ze sekce burgerů je to třeba klasický Big Mac, stejně jako McChicken s kuřecím masem, nebo Filet-O-Fish. Jak z výše uvedeného vyplývá, není to jenom hovězí maso, které může v jednotlivých pokrmech dominovat. Co k jednotlivým burgerům neodmyslitelně patří, to jsou samozřejmě také hranolky. Dále však Mc Donalds myslí i na ty, kteří se chtějí stravovat spíše zdravěji. A tak má ve své nabídce také saláty, jako je Caesar salát, nebo Zahradní salát. Ideální volba pro toho, kdo má chuť na něco jiného. Vše doplňuje i široká škála nápojů od společnosti Coca Cola.

Nabídka burgerů

Velkým lákadlem je dnes také menu, díky kterému není problémem pořídit celý oběd za zvýhodněnou cenu. Na takto sestavená jídla platí akce, díky čemuž mohou být levnější. Nejedná se jenom o klasické menu, které zahrnuje většinu věcí z výše zmíněné nabídky. Myšleno je také na děti, kde dominuje známý Happy Meal. Unikátní koncept, kdy dítě dostává nejenom porci jídla, ale také zajímavou hračku v různých edicích.

McDonald´s nabídne jídlo na celý den

Už dávno nejde jenom o obyčejný fastfoodový řetězec, který nabídne možnost se rychle a celkem levně, bez ohledu na slevy, naobědvat nebo navečeřet. Možností je dnes mnohem více, ale klasická nabídka zmíněných burgerů a jiných jídel po celý den jasně dominuje. Pokud však dorazíte v ranních hodinách, máte jedinečnou, možnost vyzkoušet také chutné snídaně. I ty jsou samozřejmě založeny na původním americkém konceptu. Nechybí třeba míchaná vajíčka, volské oko, nebo slanina.

Zkusit lze ale i další možnosti, které Mc Donalds nabídne. Ten jasně ukazuje, že není jenom obyčejným fastfoodem, jelikož se stává také příjemnou kavárnou. Základem je McCafé, kde není problém pochutnat si na vynikající kávě. Z této možnosti vychází také byMcCafé, kde je možnost doplnit kávu také čerstvým a chutným pečivem, díky čemuž lze taktéž jak příjemně posnídat, tak je možné dát si něco sladkého a dobrého třeba během odpoledne.

Lákadlem jsou nízké ceny jídel

Nejenom rychlost servírování je to, proč lidé Mc Donalds stále častěji vyhledávají. Lákadlem jsou také nízké ceny jídel. Pokud se na ně podíváme konkrétně, tak se můžete celkem dobře najíst i s pár korunami v kapse. A to jak za standardní ceny, tak když využijete i slevové kupony, které do této fastfoodové restaurace nejsou ničím neobvyklým. Právě nízké ceny jídel jsou tím, co dnes láká mnoho lidí. Pro některé se tak Mc Donalds stává doslova fenoménem. Dokonalým příkladem jsou například studenti.

Pokud se na ceny v restauracích Mc Donalds podíváme blíže, neměli bychom rozhodně zapomínat ani na fakt, že kromě klasických jednotlivých cen se lze různými kombinacemi dostat ke slevám. Obecně je celkem výhodné jakékoliv menu, kde je k dispozici jídlo, příloha a nápoj, a to za cenu, která je výhodnější, než kdybyste si daná jídla a nápoje koupili samostatně.

Nezapomínejme ale ani na další možnosti, jak si jídlo v McDonaldu zvýhodnit. Nepomohou k tomu jenom slevové kódy, ale nabízené akce. Jedny platí pro zmíněné studenty, kteří se mohou výhodně najíst, pokud předloží svůj průkaz ISIC, nebo také průkaz ITIC. Stejně tak ale nechybí i cenově zvýhodněné nabídky, jako je ta s názvem 2forU. Jednoduchá možnost, jak si zvolit výhodnou kombinaci jídla, hranolků, nebo také nápoje.

McDonalds garantuje rychlost

Právě rychlost odbavení je něco, co v dnešní vytížené době láká velmi výrazně. Právě na tomto konceptu byla postavena už první restaurace a ostatní stále pokračují. Jsou případy, kdy lze mít jídlo naservírované do několika desítek vteřin. Samozřejmě nezapomínáme na to, že jídlo si lze sníst nejenom v rámci konkrétního prostoru restaurace, nebo v prostoru food courtu, pokud se jedná o umístění v obchodním domě. Problémem není ani to, že vám Mc Donalds zabalí jídlo také sebou. Unikátem je dnes i takzvaný McDrive. Tedy možnost, kdy si můžete své oblíbené jídlo koupit přímo z vašeho vozu. Jednoduše nahlásíte svou objednávku a v následujícím okénku si ji vyzvedáváte.

Rychlost přípravy jídla není tím jediným, co potěší, pokud máte hlad. Mc Donalds zaujme i toho, kdo dostane nenadálý hlad. Některé pobočky jsou totiž otevřeny nonstop a tak lze přijít pěšky. Nebo přijet autem v jakoukoliv denní nebo noční hodinu. Samozřejmě jde hlavně o pobočky ve velkých městech a na exponovaných místech.

Dárkové karty a jiné odměny jsou u Mc Donald´s hitem

Lákadlem a důvodem, proč Mc Donalds navštívit, mohou být také různé dárkové karty a jiné odměny. Pokud jde o karty jako takové, tak na ně lze vložit určitý obnos peněz a kartu lze následně darovat někomu, kdo se zde bude pravidelně stravovat a z dané karty utrácet. Už jenom za její dobití lze získat zajímavé odměny. Ty ale nejsou jedinými, jelikož Mc Donalds pravidelně nabízí různé slevové kupony. Ty jsou spojeny s možností ušetřit. Někdy je možné získat druhý produkt zcela zdarma, jindy je zase možné získat slevu v určité výši, stejně jako není problém odečíst z určité ceny i několik desítek procent. I toto jsou lákadla a důvody, proč má tento fastfood velmi často plno.

McDonald´s vstupuje do nové generace

Jak jsme již několikrát zmínili, řetězec se neustále vyvíjí a neustále přichází s něčím novým. A to se děje i nyní. Pokud se zde stravujete pravidelně a na různých místech, jistě jste už zaregistrovali možnost, kterou je Mc Donalds restaurace nové generace. Jde o jedinečný koncept, kdy si jako zákazníci jednoduše objednáte, ale také zaplatíte u samoobslužných terminálů. Následně je v klasickém rychlém čase vyřízena vaše objednávka a vy ji dostáváte. Unikátem je to, že už nedochází k tomu, že jsou jídla připravována postupně a průběžně odebírána. Každá objednávka je připravována zvlášť, jako v běžné restauraci. Díky tomu jde jídlo z kuchyně přímo k zákazníkům, kteří si mohou být jisti ještě lepší kvalitou, než má Mc Donalds v klasickém konceptu.