Jak nejlépe ušetřit pomocí slevových kuponů?

03.10.2017

Málokdo chce v dnešní době nakupovat za plnou cenu. Jste na tom stejně? Pokud ano, může vám k úsporám pomoci slevový kupon. Společně se podíváme na to, jak pomocí nich co nejlépe ušetřit.

Různé výše slev v procentech
Vyberte si správnou slevu

Různé akce v supermarketech jistě znáte. Jsou spojené s tím, že je v určitém období ponížena cena konkrétního výrobku. Když se rozhodnete ho v dané době koupit, máte ho levněji. Oproti tomu slevové kupony fungují tak, že vám nabídnou možnost konkrétní slevy, kterou však nemusíte nutně využívat jenom na jeden výrobek. Je spojena s mnohem rozsáhlejším sortimentem. I zde tedy platí, že máte možnost ušetřit, a to na celém svém nákupu. Už to jasně napovídá, že tato cesta je mnohem lepší. I proto se takové nakupování stává jasným trendem současné doby. Lidé už nechtějí šetřit jenom na konkrétním jednom kusu zboží, ale je jejich cílem šetřit na všem, co si nakoupí v jenom obchodě.

Najděte slevový kupon s nejvyšší slevou

Už víte, jak kupony fungují. V našem článku, který je zaměřený na to, jak ušetřit nejlépe, musíme pokračovat další radou. Je spojena s tím, že byste měli vždy najít slevový kupon s tou největší slevou, která na trhu je. Není nutné se omezovat na konkrétní obchod, jelikož vlivem velké konkurence, hlavně u e-shopů, jsou ceny velmi podobné. Zajímat by vás proto měly kupony na konkrétní sortiment. A jak zjistit, který je tím nejlepším? U kterého ušetříte nejvíce, ten to bude. Možné jsou hned tři podoby kuponu, a tak u některých bude nutné výhodnost propočítat. Mezi možnosti patří:

  • Procentuelní sleva z celého nákupu
  • Konkrétní nominální sleva z celého nákupu
  • Možnost získat jiné zboží zdarma

Nakupte vše, co můžete potřebovat

Kupon máte vybraný a tak můžete začít nakupovat. Aktuálně dostupné slevové poukazy jsou určeny vesměs na nákup v internetových obchodech. Znamená to, že není nutné kamkoliv chodit, a veškerý potřebný sortiment nakoupíte pohodlně online. Je jenom na vás, co přesně to bude, jelikož v tom máte volnou ruku.

Pamatujte na to, že byste se neměli omezovat, jelikož když už máte zajímavou slevu, je vhodné ji využít skutečně naplno. Nikdy nevíte, kdy se může znovu objevit.

Aby mohla být sleva uplatněna, je někdy nutné nakoupit zboží v určité hodnotě. Nezapomeňte toto zjistit a tak do svého virtuálního košíku naskládejte zboží v takové hodnotě, aby byla tato podmínka dodržena.

Jak využít slevové kódy

Máte nakoupeno? Už stačí jenom uplatnit kupon. Obvykle je to jeden z posledních kroků před samostatným zaplacením. Cena by se vám měla ponížit o příslušnou procentuelní hodnotu, nebo částku. Hotovo? Pokud ano, právě objednáváte jeden z velmi výhodných nákupů. Pokud by se objevil jakýkoliv problém s uplatněním slevy, zkontrolujte to, zda jste zadali správný kód kuponu. Překlep nemusí být hlavně u těch složitějších kombinací nic ojedinělého.

Slevové kupony bývají omezeny jenom jejich platností. Málokdy jsou omezeny tím, že je můžete využít jenom jednou. V takovém případě doporučíme samotný kupon uložit na později. Proč? Jestliže kupujete spotřební zboží (například nákup drogerie na Ageo, kosmetika v parfumerii Douglas apod.), dříve nebo později dojde k situaci, že budete potřebovat další. Proto se hodí mít kupon hned k dispozici, bez nutnosti ho hledat. Postup je stejný, jako jsme popsali výše. Nakupte a uplatněte slevu na vše, co by se vám mohlo hodit.

A co v případě, kdy je slevu skutečně možné uplatnit jenom na konkrétní nákup jedné osoby? Nezoufejte. Jistě máte ve svém okolí někoho, na koho lze nechat objednávku doručit. Může to být někdo z přátel, nebo z rodiny. I to je cesta, jak nejlépe ušetřit, i když podmínky uplatnění slevy jsou na první pohled proti vám. A co když nechcete takto riskovat? Potom si zkuste najít poukaz na slevu do jiného obchodu. Kupujete-li například elektroniku, slevové kódy se dají uplatnit i v nejznámějších obchodech jako je Kasa, Mall nebo Alza. Dnešní nabídka slevových kuponů je opravdu bohatá a většina oblastí nabídne hned několik variant s vysokými slevami.

Přes 1000 slevových kuponů na jednom místě

Slevové akce a kódy
každý den

S Kuponíkem ušetříte nemalé peníze

Nejlepší slevy pouze na Kuponik.cz