Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Využijte akčních cen na jízdy v supersportech jako jsou Corvette, Chevrolet nebo Audi A8. Jedná se o ideální zážitkový dárek pro muže za nejnižší cenu na trhu 790 Kč.  Nechte jej prohnat rychlostí až 300 km/h. 

Vybrat si můžete například z těchto sportovních vozidel, u kterých je cena nejnižší – 790 Kč.

 • Corvette C7
  • objem motoru 6,7 l
  • výkon 477 koní
  • točivý moment 680 Nm
  • maximální rychlost 300 km/h
  • zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,2 s
 • Chevrolet Camaro ZL1
  • objem motoru 6,2 l
  • výkon 580 koní
  • točivý moment 754 Nm
  • maximální rychlost 296 km/h
  • zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,9 s
 • Audi R8
  • objem motoru 4,2l
  • výkon 420 koní
  • točivý moment 430 Nm
  • maximální rychlost 301 km/h
  • zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6 s

Podmínkou je, aby účastník měl minimálně 18 let, měl u sebe platný OP a řidičský průkaz. Využít této nabídky můžete až do října.

zážitek v Corvette

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Nyní máte jedinečnou možnost si vyzkoušet jaké to je projet se v obrněném transportéru BVP přímo v areálu bývalého vojenského areálu s členitým a složitým terénem. Díky akci nyní můžete tento adrenalinový zážitek zažít vy nebo jej někomu dát již od 519 korun.

Pokud by jste si na řízení netroufali, je možné se v BVP svézt pouze jako doprovod, spolujezdec. Možnost projet se je v jedné ze tří lokalit:

 1. Pardubický kraj – Přelouč
 2. Středočeský kraj – Milovice
 3. Moravskoslezský kraj – Ostrava

A že nevíte, jak silný zážitek to může být? Podívejte se na následující video, ve kterém si tuto skvělou zážitkovou akci vyzkoušeli Petr Koukal a Gábina Soukalová.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
WELCOMES ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Hledáte netradiční a originální dárek? Darujte zážitek! Zkušenost, která zůstane navždy a obdarovaného překvapí. Využijte slevu 200 korun na první nákup adrenalinového zážitku na Adrop.cz.

Vybírat můžete z nabídky relaxačních pobytů pro ženy ale i z netradičních adrenalinových sportů:

 • Bungee jumping z mostu
 • Jízda na čtyřkolce
 • Kiting
 • Let balónem
 • Střelba a projížďka v BPV

a mnoho dalšího…

welcome ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Využijte slevový kód na ADROP, který vám zlevní nákup napříkad adrenalinového zážitku o stokorunu.

KVECER1 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Jakýkoliv zážitek na Adrop můžete mít o 15 procent levněji díky tomuto slevovému kódu. Vybírat můžete z kategorií adrenalin, auto-moto, vzduch, voda, relaxace, sport a další.

ehub ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Platí skutečně na vše! Pořiďte si sportovní nebo adrenalinový zážitek s báječnou slevou ve výši 10 procent na Adrop.

vyrocnis ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zlevněte si nákup adrenalinového zážitku díky slevovému kódu na Adrop. Stačí jej zadat v košíku při nákupu a automaticky tak při nákupu nad 500 korun získáte slevu 100 Kč.

VRproTeb ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Dva dny s virtuální realitou za cenu jednoho pořídíte na Adrop. Pro uplatnění této akce použijte při objednávce náš slevový kupón.

Využít Akci
Platnost již vypršela
Využít Akci
Platnost již vypršela

Adrop.cz nabízí skvělou slevu na let vzducholodí -14 %! Užijte si nejlepší cenu, kterou můžete dostat na let vzducholodí. Neztrácejte čas a užívejte si dobrodružství a vzrušení letu vzducholodí se slevou -14 %. Užijte si to nejlepší z letu vzducholodí a zažijte nezapomenutelný zážitek. Nezapomeňte, že Adrop.cz nabízí tuto skvělou slevu -14 %, takže neváhejte a užívejte si to nejlepší z letu vzducholodí!

Využít Akci
Platnost již vypršela

Adrop.cz vám nabízí nejoblíbenější pobyty v roce 2022 s úžasnou slevou! Objevte skvělé lokality a užívejte si výhody našeho speciálního zájezdu. Užijte si dovolenou s více možnostmi, jako například luxusní ubytování, vynikající jídlo a nezapomenutelné zážitky. Díky našemu unikátnímu programu se můžete těšit na výhody, jako je například nižší ceny, bezplatná storna a široká škála aktivit. Užijte si nejlepší zážitek z dovolené s Adrop.cz!

Využít Akci
Platnost již vypršela

Adrop.cz nabízí skvělou slevu na tandemový seskok padákem. Užijte si tento nezapomenutelný zážitek s námi a vychutnejte si adrenalinový let s profesionálním instruktorem. S naší slevou se můžete vzdušnou cestou vydat do výšin, aniž byste museli utratit veškeré peníze. Sleva se vztahuje na všechny tandemové seskoky padákem a je k dispozici pro všechny, kteří mají zájem o tento nezapomenutelný zážitek. Pokud jste připraveni vyrazit do oblak, neváhejte a využijte naší slevu na tandemový seskok padákem na Adrop.cz.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Užijte si nezapomenutelné zážitky se slevou až 50 % na Adrop.cz! Vyberte si ze široké nabídky výletů, kurzů, ubytování a dalších služeb. Uvidíte nová místa, naučíte se novým dovednostem a prohloubíte své zkušenosti. S touto skvělou příležitosti je jistota, že budete moci strávit čas s rodinou nebo přáteli za cenu, kterou si mohou dovolit i ti s menšími rozpočty. Neodkládejte to – objevujte svět dnes!

Využít Akci
Platnost již vypršela

Adrop.cz nabízí TOP zimní zážitky pro ty, kteří chtějí využít nejlepších slev. Užijte si zimní dobrodružství, ať už je to lyžování, snowboarding, sáňkování nebo jízda na koni. Vychutnejte si atmosféru zimních sportů a prožijte nezapomenutelné zážitky. Adrop.cz nabízí ty nejlepší zimní zážitky za skvělé ceny. Nezapomeňte si užít zimní zábavu s rodinou a přáteli!

Využít Akci
Platnost již vypršela

Užijte si luxus a zažijte úžasnou čokoládovou masáž na Adrop.cz se slevou 37%! Tato sleva vám nabízí jedinečnou příležitost prožít luxusní zážitek za skvělou cenu. Užijte si vybrané produkty za cenu, která se nemůže vyrovnat. Prožijte nezapomenutelný zážitek s čokoládovou masáží a užijte si tu nejlepší masáž s vynikajícím požitkem. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost a získejte luxusní zážitek za cenu, která vás překvapí. Užijte si nezapomenutelnou chvíli a zažijte luxusní čokoládovou masáž se slevou 37% na Adrop.cz.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Adrop.cz nabízí skvělé slevy na různé indoor aktivity. Najdete zde slevy na výlety do aquaparků, na bowling nebo na lasergame. Užijte si zábavu s rodinou a přáteli a ušetřete peníze díky slevám od Adrop.cz. Můžete si vybrat z široké nabídky indoor aktivit, od laserových her až po kulečník. Užijte si zábavu a zároveň ušetřete peníze díky slevám od Adrop.cz.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Užijte si slevu s kupónem ‚Letecké simulátory na Adrop.cz‘ a ušetřete peníze na vašem nákupu. Slevový kupón je skvělý nástroj pro ušetření nákladů při nákupu produktů. Můžete získat časově omezenou slevu, která vám umožní ušetřit peníze. Také můžete získat slevu na nákup několika produktů najednou. Slevový kupón vám také umožní nakupovat s jistotou, že získáte kvalitní produkt za nejlepší možnou cenu. Navíc, s nákupem slevového kupónu získáte i odměny, jako je například doprava zdarma, slevy pro předplatitele nebo další bonusy. Užijte si výhody a ušetřete peníze s kupónem ‚Letecké simulátory na Adrop.cz‘.