Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Získejte kvalitní bio doplňky stravy za bezkonkurenční ceny. Například zelený ječmen, green coffee a další můžete zakoupit v této akci za výhodné ceny.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Pořiďte si výhodný balíček produktů za akční cenu. V nabídce najdete kombinace produktů jako Chlorella, BIO arganový olej, ostropestřec mariánský a další v různých kombinacích, které tak vychází podstatně levněji.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
21-sleva ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu nad 1000 korun můžete zadat tento akční kód v nákupním košíku obchodu a cena vám automaticky ponížena o 100 Kč.

57-DETOX ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadáním tohoto slevového kuponu vám při nákupu nad 1200 Kč bude odečtena částka 200 Kč.

Biodetox

Biodetox e-shop

Už název Bio-detox jasně ukazuje na jeho jasné spojení s lidským zdravím a pochopitelně také se zdravým životním stylem. Nutno také říci, že název odkazuje k tomu, že nabízené produkty jsou bio, tedy stoprocentně přírodní. V nabídce však nejsou jenom ty určené na detoxikaci – jak by se podle názvu eshopu Bio-detox.cz mohlo zdát, ale jsou zde i mnohé další.

Historie daného obchodu sahá na přelom roku 2008 a 2009. Tedy do doby, kdy v okolních evropských zemích nebyl problém získat různé přírodní doplňky stravy, ale u nás to byl nedostatkový sortiment. Tedy pokud mělo jít o kombinaci kvality a příznivé ceny. Došlo k prvnímu kroku a podnikatelskému plánu, ze které se vyvinula značka Bio Detox, která oficiálně vznikla v roce 2011. Docházelo k postupnému vývoji jak s ohledem na stěhování do větších prostor, tak s ohledem na vznik společnosti s ručením omezením. V roce 2015 došlo také k potřené BIO certifikaci, což zájem o nákup v eshopou Bio-detox.cz ještě výrazně zvedlo.

Co může Bio Detox nabídnout?

Unikátem značky Bio Detox je primárně to, že nabízí široký sortiment různých doplňků stravy, které jsou určené pro různé problémy, stejně jako jsou učené pro různé oblasti a také části lidského těla. Tím chceme říci, že sortiment nabízený na eshopu Bio-detox.cz je právě pod touto stejnojmennou značkou prodáván. S tím jsou spojeny četné klady, založené především na kvalitě, na jistotě původu, ale i spojené se správnou technologií výroby a správné zdroje prospěšných látek.

Právě doplňky stravy byly tím hlavním, co se v rámci značky Bio Detox začalo v České republice prodávat. A nyní se jedné o samozřejmou součást sortimentu, kterou na Bio-detox.cz najdete. Pokud bychom měli být konkrétní a podívat se na hlavní a klíčové kategorie, je nutné začít trojicí:

 • Vitamíny
 • Zelené potraviny
 • Superpotraviny

Jedná se o hlavní odnože, které lze pořídit. Když se podíváme v tomto směru na sortiment skutečně konkrétní, je třeba říci, že je opravdu velmi zajímavý a rozhodně i velmi bohatý. Mezi to hlavní, co je možné snadno online pořídit, patří třeba goji, stejně jako je to chlorella, ale i ostropestřec a řada dalších přírodních potravin, které jsou něčím unikátní.

Nechybí ani zdravé a bio potraviny

Vývoj značky Bio-detox šel natolik dopředu, že se v dnešní době už nespecializuje výhradně jenom na doplňky stravy. Problémem není nakoupit také celou řadu běžných potravin, u kterých se není nutné obávat ani chemie, případně ani různých nezdrav7ch příměsí a celé řady dalších možných nežádoucích látek, které se pochopitelně mohou objevit. Když se podíváme konkrétněji, patří sem třeba:

  • Různé druhy rostlinných olejů
  • Bezlepkové mouky
  • Přírodní šťávy
  • Sladidla a cukry
  • Semínka a ořechy

I něco pro krásu a zdravý vzhled

Neustálý vývoj je spojený také s faktem, že na Bio-detox je možné snadno pořídit také sortiment, který je jasně spojený také s lidskou krásou. Pokud budeme konkrétní, jedná se hlavně o různé kosmetické produkty, opět na přírodní bázi. S krásou však souvisí také hmotnost a tak nelze opomíjet ani to, že v sortimentu lze najít i speciální náplasti na hubnutí. Vše je doplněno třeba ušními svíčkami, stejně jako náplastmi, které umí detoxikovat. Jednoduše lze říci, že každého koho zajímá zdravý životní styl, ten na eshopu Bio-detox.cz může najít vše, co k tomu potřebuje.

Výhradně s předem známých a kvalitních zdrojů

Jedinečností na Bio-detox je také to, že je vždy předem a jasně známo, odkud jsou jednotlivé produkty získávány. Že jde vždy o zdroje přírodní to jistě nemusíme připomínat. Hlavním unikem značky je potom i to, že vše potřebné získává primárně už od samotných pěstitelů a producentů, nebo také od samotných výrobců, tedy přímo od zdroje. Nejenom, že je možné díky tomu mnohem lépe sledovat samotný původ produktů, ale je třeba říci také to, že díky tomu odpadají různé mezičlánky, které by mohly produkty zdražovat nad únosnou mez.

Klasický zákazník pochopitelně využívá možnosti maloobchodního prodeje, kde není nijak omezován třeba tím, jak velká má být hodnota objednávky, nebo tím, kolik toho může objednat. Kromě maloobchodu však Bio-detox nabídne také možnost velkoobchodu, a to s řadou zajímavých kladů. Jasně to potvrzuje to, že se nejedná o žádného malého lokálního prodejce, ale o jednu z významných firem na poli daného sortimentu. Pokud se podíváme na hlavní klady velkoobchodní spolupráce, patří sem:

 • Nejnižší ceny v České republice
 • Expresní vyřízení objednávek
 • Stoprocentní skladová dostupnost

Doručení lze realizovat různými způsoby

Jak už vyplývá z možnosti velkoobchodní spolupráce, tak i maloobchodní, tedy běžní zákazníci mohou těžit jak ze stoprocentní skladové dostupnosti, tak i z rychlého zabalení a také odeslání zboží. To tak může být doma v podstatě druhý den. Na výběr je řada možností doručení. Pokud se má jednat o doručení přímo na adresu, je osvědčenou možností využití přepravní služby PPL, stejně jako České pošty. Zde je možné využít jak typ expresní, tak i garantované přepravy. Potěšeni mohou být i zákazníci ze Slovenska, kteří si na Bio-detox.cz také mohou hravě objednat vše potřebné. A to s levným doručením prostřednictvím Slovenské pošty.

Možný je také osobní odběr. Ten je zcela bezplatný s odběrem přímo na pobočce, která se nachází ve Frenštátu pod Radhoštěm a je otevřena od 8 do 15 hodin. K dispozici je také možnost dopravy přímo na odběrné místo Zásilkovny, díky čemuž není problém s osobním odběrem doslova po celé České republice.

Poradenství

Kdo se změnou životního stylu začíná a přírodní doplňky stravy chce zařadit do svého jídelníčku, ten může mít celou řadu různých otázek. I v těch mu Bio-detox dokáže odpovědět. Samozřejmá je možnost telefonického nebo emailového kontaktu, stejně jako možnost využít chat přímo na webu.

I samotný web je však poměrně obsáhlým zdrojem všech důležitých informací. Hlavně sekce FAQ je plná otázek a odpovědí, které se týkají rozdílů v produktech, stejně jako se týkají jejich kvality, oblasti působení, ale i účinků. Dále nelze zapomínat také na sekci článků. Zde je vždy dostatečně shrnuto určité téma, které je možné spojit s prodávaným sortimentem. A to ať už se týká BIO potravin nebo BIO certifikace vitamínů a minerálů, doplňků stravy, superpotravin, zelených potravin a mnohého dalšího.