Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Získejte slevu na pánskou, dámskou nebo dětskou obuv u Deichmanna ve výši až 70 procent. Stovky párů bot, které můžete mít skutečně levně!

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
DNYMARIA ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

V rámci dní Marianne můžete využít slevový kód a získat tak slevu ve výši 25% na vybrané zboží. Platí jen do 18.září!

valentyn ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Valentýnská sleva u Deichmanna zaručí slevu 20 procent  na výrobky z Valentýnské kategorie. Nakoupíte tak například levně  dámské kozačky nad koleno a to i pro širší lýtko. Projděte si Valentýnskou akci a prozkoumejte trendy obuv, třeba právě zrovna hledáte lodičky na ples na nízkém podpatku, za které nechcete tolik utrácet.

Stylová pánská i dámská obuv, módní kabelky a vybrané zboží o pětinu levněji při použití našeho slevového kuponu. Pořiďte si na Deichmann obuv online a to o pětinu levněji! Náš slevový kupón vám zabezpečí slevu 20% na Valentýnské zboží.
Ceny díky této akci padly níže než u výprodejové obuvi.
Sleva na obuv u Deichman

prijdemi ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Nakupte z pohodlí domova obuv se slevou 20%. Stačí použít slevový kód. Slevový kupón lze využít na jakýkoliv nákup páru již nezlevněné obuvi.

Mikulášská sleva na Deichmann 20 procent

150sleva ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Pořiďte si novou obuv s báječnou slevou. Pokud na Deichmann.cz nakoupíte za více než 800 korun, můžete využít akční kód na slevu 150 Kč. Tento kupon se dá použít pouze jednou.

C38JARO ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Obuv od Deichmanna o 20 procent levněji? Ano, díky slevovému kódu můžete mít jakoukoliv obuv o pětinu levněji.

KÓD ZÍSK ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Přihlašte se na Deichmann.cz k odběru novinek a získejte slevový kód na nákup obuvi u Deichmann ve výši 150 korun.

nakupuj2 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu za více než 1000 korun zadáním tohoto slevového kódu získáte slevu ve výši 250 korun v internetovém obchodě Deichmann. Tento akční kód lze využít i na již zlevněné zboží a obuv v sekci slevy.

ladies20 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Pokud u Deichmanne nakupujete boty aspoň za více jak 1000 Kč, můžete využít tento akční kód a uplatnit tak slevu ve výši 200 Kč. Kupon lze využít jen jednou.

100minus ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Tento slevový kupón do e-shopu Deichmann vám zlevní nákup nad 600 Kč o celých 100 Kč

Využít Akci
Platnost již vypršela

Nemusíte se obávat nakupovat obuv přes internet. Nyní můžete využít akce a zakoupit si obuv na Deichmann.cz bez platby poštovného. Boty vám budou doručeny Českou poštou zcela zdarma až domů s možností bezplatné výměny nebo vrácení na všech kamenných pobočkách.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Pořiďte si vybranou pánskou nebo dámskou obuv za polovinu. Nyní můžete využít podzimních výprodejů obuvi na Deichmann.cz.Sleva 50% u Deichmann