Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Prozkoumejte výprodejovou sekci na Muziker.cz a získejte svůj oblíbený nástroj nebo náhradní díl s fantastickou slevou. Slevy v tomto akčním výprodeji dosahují až 88 procent!

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Ať už se chystáte koupit hudební nástroj nebo jen příslušenství k němu, využijte možnosti objednat své zboží a nechat si jej doručit zdarma až domů. Stačí, když na Muziker.cz nakoupíte alespoň za 3000 Kč.

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
INSTA1 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 300 Kč při nákupu v hodnotě nad 5000 Kč. Platí na všechno zboží. Nelze využít na značky Yamaha a Fender a také na již zlevněné zboží.

CZKJACKP ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 600 Kč při nákupu v hodnotě nad 20000 Kč. Platí na všechno zboží. Nelze využít na značky Yamaha a Fender a také na již zlevněné zboží.

INSTA3 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 1500 Kč. Využít jej můžete při nákupu v hodnotě nad 15000 Kč. Platí na všechno zboží. Nelze využít na značky Yamaha a Fender a také na již zlevněné zboží.

CZKjackp ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 200 Kč. Využít jej můžete při nákupu v hodnotě nad 3500 Kč. Platí na všechno zboží.

RGS7BZL ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zadáním tohoto kódu můžete využít slevu na zboží při nákupu na Muziker.cz, automaticky hodnotu vaší objednávky zlevní o 2 procenta. Nelze jej využít na již zlevněné zboží.