Dotovaná dovolená senior 55+ na Invia

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Ač je tato cenová výhoda označovaná jako seniorská sleva, rozhodně se nejedná o nabídku určenou jenom tomu, kdo je v důchodu. Dotovaná dovolená pro seniory 55+ je totiž už podle popisu určená každému, komu je 55 let a více. V dolní hranici se tedy může ještě jednat o ekonomicky aktivní obyvatele, kteří mohou poznat svět. Tato akční nabídka zajistí, že dané poznání světa, tedy lákavá dovolená bude spojená se zajímavou slevou. Podmínkou pro její získání je jenom to, že vám je 55 let a více. Stačí se jen podívat na nabídku cestovní agentury Invia. Ihned jsou dané slevy aktivovány a vy již uvidíte to, za kolik můžete vybraný zájezd s označením vhodné pro seniory zakoupit.

Slevy pro seniory na dovolenou se vztahují na celou řadu různých zemí, kam lze vycestovat v mnoha obdobích celého roku. Mezi ty země, na které se program Senior 55+ vztahuje, patří třeba oblíbené stálice v podobě destinace, kterou je Chorvatsko. Stejně tak nechybí třeba ani neméně lákavé Španělsko, popřípadě i Itálie, nebo Řecko. Slevu 55 plus však můžete využít i k aktivaci seniorských slev do zemí, jako je Kypr, Bulharsko, stejně jako třeba Černá Hora, nebo i Malta. Všude tam jsou v nabídce zajímavá střediska, komfortní ubytovací kapacity a řada zajímavého vyžití pro každého, komu je od 55 let.

Díky seniorským slevám je množné podívat se na zajímavá místa již za pár tisíc. Aktivovaná sleva dokáže zlevnit tisíce zájezdů do zmíněných lokalit. Díky tomu lze vybírat i konkrétní charakteristiku dovolené podle vašich představ. A to s ohledem třeba i na dálku pobytu, kvalitu hotelu, možnosti stravování, nebo s ohledem na dopravu. Dotované zájezdy, jak se seniorským slevám také velmi často v souvislosti s nízkou platbou říká, mohou původní ceny viditelné v ceníku ponížit i o desítky procent.