Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Pří nákupu libovolného zboží v hodnotě nad 2000 korun v obchodu Music City můžete využít dopravy zdarma a zboží vám bude doručeno až domů bez platby poštovného.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Pořiďte si použitý hudební nástroj nebo aparaturu za sníženou cenu. Díky bazarovému výprodeji můžete zakoupit použité zboží, které je však podrobně otestováno a plně funkční. Dostanete tak na něj záruku 1 rok!

V bazarových položkách najdete:

  • kytary a baskytary
  • efektové pedály
  • kytarové a baskytarové aparatury
  • a mnohé další slevy

 

Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:
bRgO-GSu ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Při nákupu nad 1000 korun můžete v nákupním košíku na Music-city zadat tento akční kód a nákup vám bude automaticky zlevněn o 100 korun. Tento kupon nelze uplatnit na akční zboží, sekce výprodeje a bazar a nelze jej sčítat s jinými slevami.

Co vše se dá na Music-city.cz nakoupit?

Už název obchod celkem jasně napovídá, co konkrétně může nabídnout a co vše je možné v něm pořídit. Je ideální výchozí bodem pro každého milovníka hudby. Eshop Music City nabídne vše pro muzikanty, a to bez ohledu na to, zda se jedná o hudebníka profesionálního, nebo se jedná jen o amatéra, který miluje hudbu. Kromě klasického sortimentu, kterým jsou hudební nástroje, nelze zapomínat ani na sortiment další, ze segmentu různé techniky a to díky slevovým kuponům velmi výhodně. Pokud byste u nás aktuálně žádnou slevu na hudební nástroje nenašli, zkuste prozkoumat naši nabídku slevových kódů na Muziker.

Jak bylo lehce nastíněno výše, tak na Music-city.cz se toho dá pořídit opravdu hodně. A to právě ze segmentu hudebních nástrojů a techniky. My budeme zcela pochopitelně konkrétní a tak začneme kategorií první, která se týká všech, kteří na něco hrají, nebo se chtějí naučit. Mezi klíčový segment patří rozhodně:

  • Kytary a baskytary
  • Bicí
  • Klávesy

Dále nelze zapomínat na milovníky hudby, kteří ji buď mixují, nebo jenom pouští. Sem se totiž řadí segment věcí, které využije každý DJ. Dále nechybí ani široký sortiment různorodé techniky, která může zahrnovat jak světla, tak i vše potřebné k nahrávání. Pokud je e-shop Music-city ještě něčím unikátním, je to fakt, že kromě nového zboží provozuje i bazar. Každý si tak může vybrat to, zda si koupí model cela nový a to s využitím slevových kódů levněji než obvykle, nebo sáhne po modelu bazarovém. I zde má však jasnou jistotu v tom, že se jedná o kousky vyzkoušené, v odpovídající kvalitě se slevou. Odpovídá tomu i fakt, že je a ně poskytována záruka.

Music City nabídka e-shopu

S možností poradenství i vyzkoušení

Kdo má v podstatě jasno v tom, co si chce pořídit, ten daný sortiment jednoduše najde a už nakupuje. E-shop mu umožní nakupovat jednoduše online, v pohodlí domova a kdykoliv. Dále však nechybí celá škála kamenných prodejen, ke kterým se vážou mnohé výhody. Je zcela samozřejmé, že právě na dané prodejny je možné si zboží nechat doručit. Také je samozřejmé to, že je zde zkušený personál, který umí poradit a také doporučit. Pokud je něco, na co rozhodně nelze zapomínat, tak to jsou existující zkušebny. Konkrétní nástroj si zde lze vyzkoušet, a to nejenom s jistotou vynikající akustiky, ale i s jistotou, že zákazník nebude nijak rušen okolním hlukem.

Music City nabídne expresní dopravu zdarma a další slevy

Lákadlem pro nákup na eshopu Music City je rozhodně také to, že je možné získat dopravu zcela zdarma. A to pouze pod podmínkou nákupu v určité výši, která rozhodně není nijak vysoká. Konkrétně jsou to pouze 3 000 Kč, nebo alternativně ve výši 199 EUR. Jelikož hudební nástroj nějakou tu tisícikorunu stojí, je to zajímavé plus. Nákup online tak může být v podstatě levnější, než nákup v klasické kamenné pobočce, kde je třeba dále počítat s náklady na cestu. Kdo ji však má při cestě, může si zde nákup snadno vyzvednout.

Stejně tak je plusem i rychlost dopravy, která znamená, že zboží z Music-city.cz lze mít doma bez problémů i druhý den po objednání. Stačí k tomu jediné, a to je uskutečnit objednávku do 14:00 v případě využití přepravní služby, nebo do 11:00, pokud by byla využita klasická Česká pošta.

Samozřejmostí je to, že kromě výběru dopravy jsou k dispozici i různé možnosti platby. Je na každém, kterou zvolí. Jelikož Music City má k dispozici i nabídku dárkových šeků, kterými lze muzikanta zajímavě obdarovat, je možné platit právě s jejich využitím. Dále je možné vyžít i klasiku, kam lze zařadit možnosti jako je:

  • Dobírka
  • Platba kartou nebo na účet
  • Platba v hotovosti

Myšleno je také na ty hudebníky, kteří aktuálně potřebnou částkou nedisponují. Pokud se jedná o objednávku, která je ve výši nad 3 000 Kč, je možné využít jednoduchého splátkového prodeje s možností zvolit si daného poskytovatele. Tím je znám Cetelem neboli Hello bank stejně jako mluvíme i o nebankovní společnosti Home Credit.

Kladem jsou nadstandardní záruky

Tento e-shop s hudebními nástroji zaujme svým přístupem i v oblasti, jakou je záruka. Když jde o tu standardní, která je zákonná, tak se jedná o lhůtu 2 let. Tu ale na zboží zakoupeném na Music-city.cz nedostanete. To proto, že zde vás čeká záruka rozšířená. Ať jde o nákup online, nebo osobně na prodejně, tak je k dispozici záruka 3 roky. To podporuje jak unikátnost přístupu, tak i fakt, že tento obchod nabízí jenom kvalitní zboží. K tomu všemu je možné objednat takzvanou Záruku Music City, která zákonnou prodlužuje až na dobu 5 let.

Tím unikáty spojené se zárukou rozhodně nekončí. Jelikož je možné pořídit i bazarové zboží, je možné počítat se zárukou i na něho. A to v délce celého 1 roku. Dále nechybí ani možnost vrácení zboží. Zákon zde dává 14 dní, ale tento eshop s hudebními nástroji dobu prodlužuje na celých 30 dní. Tedy na jeden měsíc. I tady může být planá služba s názve Záruku Music City, která znamená možnost prodloužení lhůty pro vrácení na 90 dní.

Že Music-city.cz není jenom obyčejným eshopem, to jasně dokládá samotné zázemí. Jak v podobě dílny, ve které je možné nechat si ušít vlastní originální obaly na zakoupené zboží. To se může mnoha hudebníkům hodit hlavně pro vylepšení ochrany své techniky. Ušít obal je možné nechat na celou řadu věcí jako jsou třeba komba, kytary, reproduktory a bedny.

Dále nechybí ani nabídka unikátního zákaznického servisu. Ten je spojený s možností využít služeb, které se týkají drobných záručních oprav, ale i ladění, nebo třeba potřebného seřízení různých nástrojů. Unikátem Music City je fakt, že tento druh servisu je nabízený všem zákazníkům zcela zdarma. Druhý unikátem je délka trvání nadstandardních služeb, která je v délce 3 roky od uskutečnění nákupu.

Unikátním místem je také Music City POINT

Prodejna Music City není jenom místem, kde je možné nakoupit opravdu široký sortiment hudebních nástrojů. Jedná se také o místo, kde je možné uspořádat zkoušku kapely, koncert, nebo si dát pivo či kávu, nebo něco k snědku. Prostor prodejny totiž obsahuje i takzvaný Music City POINT, který lze nalézt v prvním patře a který je naprosto unikátním místem, které jenom potvrzuje, že tato firma není pouze běžným prodejcem hudebních nástrojů, ale že mí nabídnout i něco více.

Kontaktní informace:
Music City
Ocelářská 937/39
190 00 Praha 9
Telefon: 800 708 807 (zdarma)
Email: info@music-city.cz
WWW: www.music-city.cz